Zhodnoťte své peníze na INVEST.cz

Crowdfundingové investice

Spořit a šetřit? Střádat koruny do kasičky nebo je nechávat uložené na běžném účtu? 

Taková strategie vám peníze nevydělá. Vzhledem k inflaci naopak proděláte, protože vaše uložené peníze velmi rychle ztrácejí svou kupní sílu. 

Pro zhodnocení úspor je zapotřebí vhodně investovat. Vložte své volné finance do podílů v perspektivních investičních projektech a zajistěte si svou budoucnost.

Chytré a bezpečné zhodnocení peněz

Investování už dávno není výsadou bohatých lidí a zkušených investorů. Pošťačka, která vám s úsměvem předává balíček, možná vlastní nepřímý podíl na nemovitosti. Sympatický barista z vaší oblíbené kavárny nejspíš část svého příjmu pravidelně mění na bitcoin nebo některou z dalších perspektivních kryptoměn. 

Hledání vhodné investiční příležitosti bylo pro běžné lidi ještě před několika lety velmi náročné. Investor navíc musel být zároveň bohatým člověkem se spoustou volných finančních prostředků. 

Dnes se ovšem díky investičnímu crowdfundingu může stát úspěšným investorem doslova každý. Crowdfunding je skupinové financování vybraných projektů. Podíl na investici začíná obvykle už na částce, kterou utratíte v supermarketu za jeden běžný rodinný nákup.

Jste připraveni chytře a bezpečně zhodnotit své peníze? Bohatí lidé mají specifický postoj k financím. Vědí, že nemohou pracovat pro peníze. Naopak peníze musí pracovat pro ně. Pokud vám tahle myšlenka připadá rozumná, jste na správném místě. Vybíráme skvělé investiční příležitosti, aby vaše peníze začaly skutečně vydělávat. 

Investiční příležitosti s nízkým rizikem a vysokým zhodnocením

Na našem portálu můžete koupit podíl ve společnosti, na nemovitosti nebo investovat do kryptoměn. Většina investičních projektů je kryta movitým majetkem nebo nemovitostmi. Nesou tak jen minimální riziko. 

Všechny projekty pro vás pečlivě ověřuje zkušená odborná komise. Naše platforma INVEST.cz má dlouholetou tradici a čistou historii. Představujeme tak bezpečnou investiční příležitost doslova pro každého. Vyberete si jeden nebo více předschválených projektů a zakoupíte svůj podíl. Tak jednoduché to je.

Investice v dobách extrémně vysoké inflace

Míra inflace se poslední dobou drží vysoko nad dlouhodobým průměrem. Aktuálně sahá dokonce až k 8 procentům. Pokud se svými úsporami nic neděláte, peníze velmi rychle ztrácejí reálnou hodnotu a kupní sílu. Když je necháte ležet na účtu, v trezoru nebo třeba v hrnku na poličce, se stoprocentní jistotou proděláte.

Pro lepší představu uvádíme příklad. Dejme tomu, že na svém běžném účtu máte rovný milion korun. 8% inflace vám z něj po roce ukrojí pomyslných 80 tisíc. Ptáte se, jak je to možné, když máte účet bez poplatků a peníze vám přece nikdo z účtu neodvádí? Na výpisu z účtu skutečně najdete svůj uložený milion. Jen už za něj nakoupíte pouze tolik, kolik byste před rokem nakoupili za 920 tisíc. A to je znatelný rozdíl, nemyslíte?

Nenechávejte své volné finance ležet ladem. Je to jako platit 8% daň z každé koruny, kterou jste získali. Inflace vcelku nenápadně ukrajuje vaše úspory. Jak už jsme uvedli na příkladu, na výpisu z banky ztrátu nepoznáte. Přesto ji v životě pocítíte. Udržení stávající životní úrovně vás totiž bude stát mnohem více peněz.

Vhodná investice naopak udrží reálnou hodnotu vašich úspor a dokonce umí další peníze i vydělat. Ovšem pouze za podmínky, že zhodnocení dosáhne minimálně úrovně inflace nebo bude v ideálním případě ještě vyšší.

Naše zhodnocovací úroky proto začínají na 9 procentech. To je při aktuální inflaci velmi důležité. Investicí do projektů s vysokým zhodnocením své úspory ochráníte a vložené prostředky dokonce dlouhodobě zhodnotíte. 

Nakládat chytře s volnými finančními prostředky znamená vhodně je investovat. Vyberte si jeden nebo více našich projektů a začněte vydělávat. Zařaďte se mezi početné zástupy klientů, kteří už pochopili, jak efektivně zhodnotit své finance.