Čárový kód není jen pro kamenné obchody

Jestliže chcete, aby se váš internetový obchod pořádně rozjel, pak pro vás máme jeden tip – zařiďte si čárové kódy. Proč? Na to odpovídáme v tomto článku.

Čárové kódy jsou důležitější, než si možná myslíte. A to nejen pro klasické kamenné obchody, ale také pro eshopy. Chcete vědět, proč jsou tak důležité i pro internetové obchody? Pak čtěte dál. Prozradíme vám to totiž v následujících řádcích.

Jen pro kamenné obchody?

EAN 13 patří mezi nejrozšířenější kódy v našich končinách. A najdete je nejen v klasických kamenných obchodech, ale také ve větších eshopech. Ale nejen těch menších. Důvodů, proč by si každý eshop měl pořídit vlastní EAN kódy, je hned několik. A výrazně se to vyplatí. I přes tu cenu, kterou za jejich vyřízení budete muset zaplatit.

Jednou ze zásadních výhod je především přehled ve vašem zboží. Pokud budete mít ve vašem eshopu integrovaný systém společně s čárovými kódy, budete mít o nich mnohem větší přehled. Když nějaké zboží naskladníte, snadno ho zanesete do systému. Ten se pak postará o to, aby hlídal jeho množství a všechny další potřebné parametry.

Proč si pořídit EAN kódy?

Ještě větší výhodou jsou ale internetové katalogy. Jestliže vlastníte internetový obchod, pak byste o čárových kódech měli začít přemýšlet. Ty největší internetové katalogy pro vás totiž budou mít bonus v podobě větší viditelnosti, návštěvnosti a důvěryhodnosti zobrazované právě v jejich katalozích. To povede k větším ziskům a spokojenosti na obou stranách.

Nyní už tedy víte, proč by si čárový kód měli pořídit i majitelé menších internetových obchodů. Jestliže jeden z nich vlastníte, tak neváhejte a nechte ji svoje kódy vygenerovat u společnosti Barcodes. Tady totiž výrazně ušetříte a budete mít přístup i k celé řadě dalších dodatkových služeb. Například levného tisku kvalitních etiket.