Chtěli byste mít vlastní dům v Toskánsku? Zjistěte, jak ho koupit

Když jste cestovali po Itálii, zajisté jste narazili na mnoho regionů, které se vám nesmazatelně vryly do paměti. Zamilovat se do Itálie je snadné, tato země má mnoho co nabídnout. Když se v Čechách rozhodnete pro nákup nemovitosti, velmi si připlatíte a to nejen kvůli inflaci, ale i kvůli tomu, že je u nás bydlení zkrátka předražené. Stále více lidí to motivuje k tomu, aby si koupili nemovitost v zahraničí, třeba zrovna v milované Itálii.

Nákup domu v Itálii

Možná pomyslíte na to, že to musí být něco velmi složitého a náročného. Kdepak, nákup domu v Itálii je snadnější, než si myslíte. A co se týče cen, ve srovnání s předraženými českými realitami jsou ty italské za výhodnou cenu. Navíc mají velkou přidanou hodnotu, protože se nachází v turisticky atraktivních lokalitách v blízkosti moře. K hledání a nákupu italských nemovitostí využijte realitní portál https://www.italicahomes.com/cs. Nemovitosti se zde hledají velmi snadno, máte zde k dispozici jak byty a domy, tak i samotné pozemky, komerční objekty nebo farmy. Procházení nabídky je snadné a zajisté vás bude bavit, můžete k němu využít kategorie, mapku nebo filtr, ve kterém si nastavíte svá kritéria. Jednotlivé nemovitosti v nabídce jsou podrobně popsány a doplněny mnoha fotografiemi a pochopitelně i informací o ceně.

Když narazíte na vhodnou nemovitost, stačí realitní specialisty kontaktovat a oni se postarají o zajištění prodeje. Chtěli byste mít v Itálii dům pro bydlení, hledáte rekreační chatu nebo snad hotel, který budete pronajímat turistům? Vaše možnosti jsou velmi široké, stejně tak jako nabídka, která se neustále rozrůstá. Můžete ji sledovat a inspirovat se. Možná, že čekáte na vysněné nemovitosti v Toskánsku (Immobilien in der Toskana). Těch se vám zde nabízí mnoho. Sen o bydlení v Itálii můžete snadno proměnit v realitu.