Tři typy půjček, které jsou nyní na finančním trhu velmi oblíbené

Chcete si vzít půjčku? To je dnes naprosto běžná věc, za kterou se rozhodně nemusíte stydět. Vzít si dnes půjčku je opravdu dnes na denním pořádku, lidé si berou půjčky z mnoha důvodů. Někteří chtějí svým dětem dopřát koníček, na který nezbývají ve finančním rozpočtu peníze, jiní zase musí uhradit mimořádné výdaje, na něž nemají dostatečně našetřeno. Samozřejmě důvodů, proč si vzít půjčku, je mnoho. V drtivé většině případů se však sahá po takzvaných nebankovních půjčkách, které jsou v mnoha směrech výhodnější než klasické bankovní úvěry.

Pokud bychom měli srovnat nebankovní půjčky s bankovními, vypíchli bychom rychlost a snadnost nebankovních půjček. Zatímco u bankovních úvěrů čekáte dlouhou dobu, než vám úvěr schválí a následně než vám zašlou peníze, u nebankovních úvěrů to bývá většinou otázka několika málo minut. V případě, že si navíc sjednáte půjčku nebankovní, nebudete muset čekat na pobočkách. bank, ale jen si je sjednáte online (tedy tak je to ve většině případů).

Nebankovní půjčky je možné rozdělit na tři typy. Seznamme se s nimi

Rychlé půjčky online

Rychlé půjčky online mluví sami za sebe. Je to například půjčka Rerum, která je schválena do několika minut, do dalších několika minut jsou peníze na bankovním kontu, které jste uvedli v žádosti o půjčku. Navíc se jedná o online půjčku, tudíž je možné si je sjednat přes internet z pohodlí domova.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou druhým typem nebankovních půjček. Poskytovatelé těchto půjček nenahlížejí vůbec do registrů, což mnoho lidí ocení. Na druhou stranu jsou tyto půjčky obrněné vyššími úroky.

Půjčky bez doložení příjmů

Stejně tak jsou vyšším úrokem obrněny i takové půjčky, které jsou bez doložení příjmů. Sice se nikdo nebude zajímat o to, kolik vyděláváte, ale opět se můžete setkat s vyššími úroky.