Naplánujte si letní dovolenou včas! Vyplatí se vám to

Přemýšlíte nad letní dovolenou strávenou u moře? Musíte si v práci včas nahlašovat dovolenou? Zkoordinujte tyto dva požadavky a zamluvte si letní dovolenou co nejdříve, ušetříte a budete mít možnost velkého výběru.

Dovolená v Chorvatsku

Naplánujte si dovolenou v krásném Chorvatsku, které má svým návštěvníkům stále co nabídnout. I když se nám může zdát, že do Chorvatska míří řada turistů, je to tím, že Chorvatsku je oblíbené především Čechy, ale turisté z mnoha jiných zemí ho prozatím neobjevili. To je pro nás jen dobře.

22

Malebné ostrovy

Chorvatsko totiž není jenom pevnina, ale také řada malebných a mnohdy opuštěných ostrovů, které vám nabízí nádherné pláže, vytoužený klid a pohodu. Chorvatsko ostrovy, to je volba, která vás nezklame. Chorvatsko se může pyšnit 78 ostrovy a dokonce 524 malými ostrůvky. Některé ostrovy se také nacházejí na jezerech a řekách ve vnitrozemí.

Proč právě Chorvatsko?

Jestli si říkáte, proč strávit dovolenou zrovna v Chorvatsku, máme pro vás několik zajímavých důvodů. Chorvatsko je stále zemí příliš neobjevenou, navíc mimo sezónu zde najdete neskutečný klid, ale i v období hlavní sezóny je to přijatelné. Nabízí vám nádherné pláže, moře, přírodní úkazy, a to vše za neskutečně příznivé ceny. Vždyť můžete do Chorvatska vyrazit autem a jste tam za pár hodin. I chorvatské ceny za ubytování a stravu jsou pro nás nesmírně příznivé. A co více, chorvatská nátura je nesmírně přátelská, pohostinná a těšit se můžete i na skvělou gastronomii a vína.

Kde se ubytovat?

Pokud tápete, kde se v Chorvatsku ubytovat, je pro ubytování chorvatsko skvělou volbou. Nabízí totiž soukromé ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele objektů bez provize CK, tedy za skvělé ceny a na zajímavých místech. Dopřejte si zasloužený odpočinek v Chorvatsku i vy.