Firemní dluhopisy: Investujte pouze do prověřených firem

Korporátní dluhopisy se staly v poslední době opravdovým hitem. A není se ani čemu divit. Zhodnocení až do výše 8,9 % ročně se jen tak u běžných spořících možností nevidí. A když se k tomu ještě přičte poměrně nízké riziko, pak máte k dispozici investiční nástroj, který by byla věčná škoda nevyužít. Poznejte firmy, do kterých můžete díky korporátním dluhopisům investovat.

Investiční alternativa k akciím

Dluhopisy společnosti EMTC představují v současnosti jednu z nejzajímavějších forem zhodnocení vašich úspor. Prostřednictvím firmy EMTC – Czech a.s. můžete v současnosti investovat do dvou atraktivních projektů. Prvním je Lipa Learning a druhým je Airjobs. Obě společnosti již získaly milióny korun od českých investorů a nyní do svého rozvoje investují další částky.

Dluhopisy: Bezpečnost především

Dluhopisy EMTC jsou ovšem zajímavé ještě i z jiného důvodu – jsou poměrně bezpečnou možností investic, pokud budete věnovat pozornost všem rozhodným skutečnostem. Vy můžete nahlédnout do hospodářských výsledků společnosti. Jsou Vám kdykoli k dispozici na stránkách www.emtc.cz v sekci pro investory.

Podíváte-li se na historii společnosti EMTC, zjistíte, že se jedná o firmu s dlouholetou tradicí, která se začala psát už v roce 2003. Zároveň byl její dluhopisový program schválen v roce 2018 i v roce 2019 Českou národní bankou.

Podnikové dluhopisy dosahují velmi zajímavého výnosu

Nenechejte své peníze jen tak ležet ladem na běžném účtu. Nechodíte přeci každý den do práce jen proto, abyste pak nechali své peníze nečinně ztrácet hodnotu na běžném účtu. Investujte své úspory chytře a s vysokým výnosem do dluhopisů společnosti EMTC. Můžete tak díky nim dosáhnout až na 8,9 % ročně. A to už je výnos, nad kterým se vyplatí uvažovat. Ale nejen to, podílíte se tak na rozvoji smysluplných a zajímavých projektů.

Máte ještě nějaké dotazy ohledně korporátních dluhopisů? Nechcete se spálit? Zajímá vás tato oblast blíže? Pak navštivte webové stránky společnosti EMTC – Czech a.s. www.emtc.cz. Zde najdete veškeré detailní informace ohledně investic do korporátních dluhopisů.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 5. 3. 2019, č.j. 2019/025137/CNB/570, které nabylo právní moci dne 7. 3. 2019, byl uveřejněn na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné jej získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Palmovka Open Park IV, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 v přízemí.