Textilní haly vám ušetří výdaje

Hledáte ideální zastřešení pro vaše aktivity? Mnoho firem tuto problematiku řeší půjčkou, která jim pokryje výdaje na vybudování kompletně nové haly, popřípadě opravu haly staré a její zakoupení. V mnohých případech však tyto masivní investice nejsou nutné. Zejména pak pro podnikání v zemědělském či skladovacím sektoru.

textilni-haly-5-lozornoZde se totiž majitelé firem mohou spolehnout na textilní haly. Jedná se o velice úsporný, ale efektivní a rychlý způsob, jak zastřešit opravdu velkou plochu, na které se provádějí podnikatelské aktivity. Textilní haly jsou velice vhodné především pro podnikání ve sportovním sektoru, kde se hodí například pro stavbu jízdáren, dále jako hangáry, ustájení hospodářských zvířat, a mnoho dalšího.

Haly lze velmi jednoduše a rychle postavit na jakémkoliv rovném povrchu a terénu, a není problém je napojit na již stojící budovy jakéhokoliv typu. Textilie, které tvoří povrch haly, jsou vysoce odolné. Jsou totiž zhotoveny z nánosové PES tkaniny, která je normovaná v kategorii těžko hořlavých stavebních materiálů. Tento materiál má mimořádnou životnost a lze u něj vybírat ze široké škály barev a vzorů. Textilní hala může také nést váš osobní vzor, logo, prostě jakýkoliv libovolný potisk.

Krom krycí textilie je součástí celé haly také lehká konstrukce, která je složena ze systému ocelových příhradových rámů, které jsou vzájemně propojeny fixačními ztužidly. Všechny prvky haly jsou velice jednoduše demontovatelné, díky čemuž lze haly i nadále variabilně upravovat, rozšiřovat, nebo prostě jen přemístit na jiné místo. Zcela jistě nepřehlédnutelnou výhodou jsou také téměř nulové nároky na údržbu celé haly. Díky kvalitnímu zpracování, odolným materiálům, a vhodnému výběru budou textilní haly, které si vyberete doslova nesmrtelné.