Dílenský vozík je užitečným pomocníkem ve vaší dílně

Dílenské vozíky si našli své místo v každé dílně, která chce zlepšit efektivitu práce a ušetřit si čas hledáním nářadí a zbytečným běhám z jednoho místa na druhé. Mobilita, dostatek úložného prostoru a kvalitní zpracování, to je jen krátký seznam toho, co dílenské vozíky nabízí.

Vytvořte si dílenský vozík na míru

5571Nepřeberné množství typů dílenských vozíků, umožňuje vybrat si vozík na míru, který vyhovuje přesně daným potřebám. Vybírat můžete ze široké nabídky dílenských vozíků různých velikostí, se zásuvkami i bez zásuvek. Praktické zásuvky udrží vaše nářadí přehledné a vždy budete vědět, kde co máte. Nikdy se vám nestane, že byste cokoliv hledali.

Praktické zásuvky jsou k dispozici v několika provedení a velikostech. Navíc jsou opatřeny pojistkou proti samovolnému vysunutí zásuvek. Další výhodou je mobilita vozíků. Dílenský vozík opatřený praktickými kolečky, umožní plynule pohybovat vozíkem po celé dílně a nářadí budete mít vždy po ruce. Kolečka jsou navíc opatřena otočnou brzdou. Madla vozíku jsou pomyslnou třešničkou na dortu a umožňují snadnější manipulaci.

Dílenské vozíky jsou vhodné pro kutily i profesionály

26Dílenský vozík je ideální volbou pro všechny, kteří pracují s širokou paletou nástrojů a hledají praktické mobilní pracoviště. Bez ohledu na to, zda jste kutil nebo profesionál. Vozík využijete při opravárenských činnostech, při výrobě, údržbě či jako obyčejný kus nábytku pro uložení věcí v garáži, ve sklepě či kůlně.

Kvalitní konstrukce a vysoce odolný materiál zajistí dlouhou životnost. Některé vozíky navíc mají pogumované prvky, což zvyšuje jejich celkovou životnost a odolnost proti poškození. Jestliže hledáte kvalitní nábytek do dílny, který nebude jen na okrasu, ale bude především praktický, dílenské vozíky jsou jednoznačnou volbou.