Nízkoenergetický provoz domu na klíč

Bydlet v novém pěkném domě a přitom ušetřit na hypotéce a šetřit každý měsíc na nákladech za energie, zní jako nereálný sen. Přesto je to možné, neboť takto výhodné bydlení si můžete pořídit, pokud si objednáte nízkoenergetický zděný dům nebo dřevostavbu u společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Firma se zabývá projektováním a výstavbou zděných domů a dřevostaveb, které zákazníkům předává na klíč. Působí téměř po celém území ČR, neboť má kromě svého sídla v Praze i několik poboček v různých českých městech.

Výhody dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč od této společnosti vynikají celou řadou výhod, které její domy odlišují od jiných staveb. Hlavním parametrem je výrazná úspora energií při provozu domu. Umožňuje to kvalitní německé zateplení BASF MULTITHERM a jedinečné konstrukční řešení, což ve výsledku znamená výrazné šetření na provozu domu každý měsíc. Společnost vám nejen postaví a předá dům na klíč, ale pomůže vám hned na počátku i s výhodným financováním.

1

Konkrétně to znamená správné nastavení hypotečního úvěru, při kterém můžete získat každoročně jednu hypoteční splátku zpět. Další významnou finanční výhodou pro vaši rodinu je možnost získávat každý rok legální daňový odpočet ve výši jedné průměrné měsíční hypoteční splátky. Celkem tak můžete získat v průměru částku 250 tisíc až 570 tisíc korun zpět díky chytrému daňovému zvýhodnění.

Další klady pro zákazníka

Společnost se specializuje na nízkoenergetické domy, jejichž výstavbu zajišťuje od prvopočátku až po předání kompletní stavby na klíč zákazníkovi. Znamená to nejprve zpracování optimalizované projektové dokumentace domu na klíč. Kvalitní a nízkoenergetické domy od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. jsou běžným standardem pro každého zákazníku bez rozdílu. Patří k tomu i poradenství a konzultace v celém průběhu výstavby.

5

Kvalita práce je zaručena díky spolupráci s plně akreditovanými energetickými auditory, architekty a projektanty. O spokojenosti zákazníků svědčí stovky pozitivních referencí, které lákají další zájemce o nízkoenergetický dům nebo velice výhodnou dřevostavbu.