Usnadněte si počátky vašeho podnikání

Mnozí nadšenci, kteří u nás chtěli začít podnikat, ztroskotali na byrokracii. Každý není ochoten obíhat nekonečná kolečka po úřadech. Začátky podnikání jsou tím ale u nás proslulé, proto také spousta lidí kritizuje podmínky podnikatelů u nás. Najdou se i tací, jež raději boj s úřady vzdají, protože na něj nemají prostě čas a trpělivost. Naštěstí ale existují cesty, jak se tomu vyhnout.

Zjednodušte si založení společnosti

Nechcete-li se utápět ve spoustě problémů, je možné si založení sro v Čechách objednat. Co tím získáváte?

  • Právní konzultaci
  • Přípravu potřebných dokumentů
  • Přípravu návrhu na vydání živnostenského oprávnění
  • Úhradu poplatků, které se založením společnosti souvisí
  • Podání návrhu na zápis do obchodního rejstříku a převzetí vykonaného zápisu
  • Registraci společnosti na finančním úřadě

Díky této agendě, kterou někdo připraví za vás, se budete moci soustředit na to hlavní, co umíte, tedy váš obor podnikatelské činnosti.

Dobývejte evropské trhy

Možná je vám ale česká kotlina malá a rádi byste dobývali i evropský trh. Nic vám v tom nebrání. Pravda ale je, založení společnosti, která může působit v rámci celé Evropské unie, je mnohem složitější. Proto se vám bude hodit prodej evropské společnosti, kterým ušetříte spoustu času a vyhnete se byrokracii. Koupit tzv. ready made společnost se všemi náležitostmi je mnohem jednodušší, než přemítat, jestli jste v byrokratickém kolečku na něco nezapomněli.

Snižte náklady na tisk

Samozřejmě vaše podnikatelská agenda přinese s sebou spoustu papírování. Budete muset tisknout celou řadu dokumentů. Aby vám to šlo rychle, vyberte si inkoustové kazety, jež vám ušetří náklady. Stejně důležité jako prosazování vašich výrobků a služeb na trzích je i zefektivnění chodu vaší kanceláře, což zahrnuje i snížení nákladů na tisk.