Spolupracujte s nejsilnějším broker poolem a získejte mnoho výhod

Být finančním poradcem není lehká profese, je třeba neustále komunikovat s klienty, sledovat situaci na trhu a mít přehled o celé škále finančních produktů. Být poradcem bez zázemí je nejtěžší a to nejen kvůli nízkým provizím, ale i tím, že přicházíte o možnosti, jaké by vám nabídl broker pool. Patří sem nejen vyšší provize, ale i mnoho inovativních nástrojů, větší svoboda a mnoho dalšího.

Objevte BrokerTrust.cz

BrokerTrust.cz je nejlepší volbou pro brokerpool pro poradce působící v České republice, aktivně využívá jeho služeb přes 2500 finančních poradců. Každý poradce si může dle svých potřeb nastavit své podnikání, strukturu firmy i vyplácení provizí. Jedna z největších výhod spočívá v nástrojích, které mají poradci k dispozici. BrokerTrust má nadstandardní vztahy s nejvýznamnějšími finančními institucemi a jeho portfolio obsahuje přes 500 finančních produktů. Vzhledem k obrovskému objemu zakázek vám zajistí podstatně lepší podmínky a provize než pokud byste spolupracovali s jednotlivými institucemi sami.

Chytré nástroje pro poradce

Skvělým nástrojem je chytrá asistentka BeTy, která se stane vaší pravou rukou a pomůže vám s celou škálou problémů. Co se týče investic, zde vám nejlépe pomůže investiční platforma BT Invest, která má profesionální vzhled, jednoduché ovládání. Klientům s ní před jejich očima podrobně porovnáte jednorázové i pravidelné investice. Disponuje i investiční kalkulačkou a mnoha dalšími výhodami.

Využít můžete srovnavač finančních produktů, se kterým klientovi doporučíte vždy tu nejlepší možnost podle jeho potřeb. Úvěrová platforma BT Kredit vám zajistí možnost, jak klientovi snadno a rychle najít nejvhodnějšího poskytovatele úvěru. Samozřejmostí je také možnost srovnání pojištění, k čemuž slouží BT Neživot Online.

Přečtěte si více informací o chytrých nástrojích i o výhodách spolupráce s brokerpoolem přímo na webu BrokerTrust.cz.