Pouzdra na karty a vizitky

Také se vám na pracovním stole a po kapsách hromadí vizitky a nevíte jak je přehledně uložit? Pak je čas, koupit si vizitkář. Jedná se o jeden z mnoha výrobků nabízených obchodem AHAL.

Nabídka obchodu AHAL

Vybírat můžete z pestrého sortimentu výrobků z kvalitní pravé kůže, ale i z koženky nebo plastů. Nejširší sortiment najdete v kategorii peněženek, a to pánských i dámských. Pro může všech věkových i společenských skupin jsou určeny jednak velké peněženky do náprsní kapsy saka, nebo malé peněženky do zadní kapsy kalhot. Dámy mají možnost výběru z mnoha velikostí i barev, či způsobu zapínání na zip, patentku či přezku. Vedle peněženek jsou v nabídce také různá pouzdra, klíčenky, dolarovky, měšce na mince, visačky na kufry a spousta dalších doplňků.

Kategorie pouzder

V této kategorii jsou nabízena převážně kožená pouzdra, která jsou nejen praktická, ale i elegantní. Druhů pouzder je několik, ale převážně se jedná o pouzdra na doklady, platební či klubové karty, na klíče a také na vizitky. Volit můžete mezi spoustou pestrých i klasických barev. Například pouzdro na doklady můžete využít také jako obal na kreditní kartu, kterou tak ochráníte před poškozením. Pouzdra na klíče zase ochrání pánům jejich kapsy u kalhot či sak před roztržením a dámám vnitřek kabelky a věci v ní.

Pouzdra na vizitky

Vizitky již dávno nejsou výsadou několika jednotlivců a výrazem snobství. Staly se běžnou součástí našich životů a používají je nejen podnikatelé, ale i řemeslníci, živnostníci nebo i běžní lidé. Vizitka obsahuje základní údaje jako je jméno osoby či název firmy a kontaktní spojení. Pokud se nám sejde více vizitek, můžeme mít postupem času problém s jejich ukládáním. K tomuto účelu výborně slouží vizitkáře, neboli pouzdra na vizitky.

Kapesní vizitkář

Pokud se často pohybujete mimo kancelář, oceníte šikovné kapesní pouzdro na vizitky. Můžete jej použít i na platební karty. Odlehčíte tak své peněžence, ve které nemusíte nosit doklady, karty ani vizitky a navíc budete mít vizitky přehledně uloženy.