Kde nestačí hadr a koště, tam je zapotřebí profesionální úklidová technika

Stále je velké množství firem, které se potýkají s absencí kvalitní úklidové techniky. Pracovní prostředí by mělo být čisté a to nejen kvůli tomu, aby působilo reprezentativně, ale i kvůli bezpečí. Ať už potřebujete udržovat v čistotě kanceláře, obchodní prostory, dílny, výrobní halu nebo sklad, vždy se vyplatí investice do profesionální úklidové techniky, která zaměstnancům ušetří nejen čas, ale i námahu. Svojí práci tak odvedou lépe a rychleji. Kde ovšem kvalitní úklidovou techniku sehnat?

Specialista na úklidovou techniku

V České republice je nejlepší možností pro úklidovou techniku společnost Unikont Group s.r.o., která je předním dodavatelem jak vnitřní, tak i venkovní úklidové techniky. O jejích kvalitách svědčí fakt, že už více než 10 tisícům firmám pomohla vyřešit problémy s úklidem a čištěním. Její klienti si u ní mohou vybírat úklidovou techniku od předních světových výrobců. Kompletní sortiment najdete na webu https://www.unikont.cz/

Pro dokonale čistou podlahu

Pokud potřebujete mít ve firmě dokonale čistou podlahu, nejlepší volbou jsou scrubmastery. Scrubmaster B12 je mobilní mycí stroj, se kterým se velmi snadno manipuluje a umožní velmi kvalitní čištění tvrdých i hladkých podlah. Na rozdíl od konkurenčních strojů je velmi lehký a má skládací rukojeť, takže ho můžete snadno přepravovat, kam budete potřebovat. Stroj má integrovanou nabíječku a nabijete ho u jakékoliv zásuvky. O čištění se stará disková hlava s kartáčem, se kterým snadno vyčistíte prostor blízko krajů. Je vhodný zejména pro menší plochy a zajistí snadnou ovladatelnost i ve stísněných prostorech. S investicí do tohoto stroje rozhodně neuděláte chybu, inspirujte se i dalšími produkty, které společnost Unikont Group nabízí.