Rezidenční čtvrť Byty u parku nabízí už jen poslední byty k prodeji

Hlavní výhodou atraktivních lokalit k bydlení je možnost vytvořit si zde opravdový domov. Nevýhodou naopak je, že se byty v nově vznikajících rezidenčních komplexech velmi rychle prodají. Pokud máte zájem o byt na výborné adrese, kde je dostupná v okolí veškerá občanská vybavenost, bude vás zajímat rezidenční čtvrť Byty u parku na pražském Žižkově. K prodeji je aktuálně už jen několik posledních bytů.

Moderní bydlení, které vás osloví

Žádaná lokalita pražského Žižkova vám v rámci této nově vznikající rezidence nabídne 272 bytů a je zde celkem 11 bytových domů. K dispozici je rovněž dostatek garážových stání pro bezpečné parkování. Výhodou je moderní a členitá architektura bytu, což vám zvýší také pocit osobního soukromí a zvyšuje to celkový komfort bydlení. Projekt Byty u parku byl navržen v souladu s moderními trendy s důrazem na vysokou kvalitu života.

To vám mimo jiné pomůže zajistit také propojení bytů s okolním prostředím díky členitým prvkům, jako jsou:

  • Balkony a lodžie
  • Terasy

V samotných interiérech bytů najdete vždy dostatek světla, což vám po celý den dokáže navodit osobní pohodu a vždy zlepšit náladu. V okolí máte dostupné vše velice rychle, sportovní aktivity nebo relaxaci si můžete užít v přilehlém parku Židovské pece. Nedaleko jsou samozřejmě Vinohrady, kde je spousta kaváren a restaurací vhodných k posezení s přáteli. Není asi potřeba zmiňovat veškerou další občanskou vybavenost, kterou zde v okolí pochopitelně najdete.

Byt může posloužit i jako investice

Byt si zde můžete pořídit také pro účely investice. Hlavně atraktivní lokality jako je pražský Žižkov se na to velmi hodí. Vybírat si můžete volné byty od 1+kk až po 5+kk. Byt na Žižkově k investici je ideální možností, jak například ochránit své peníze před vysokou mírou inflace, které v současné době čelíme. Ať už zde budete bydlet nebo pouze investovat, jedná se o velmi rozumnou volbu.