Znáte pokladní systém pro restaurace od Dotykačky? Usnadní vám vaše podnikání

Mnoho živnostníků, menších i větších společností po čas svého fungování pozná, že není jen tak vést podnikání tak, aby vše dokonale fungovalo, navazovalo, aby probíhala kvalitní komunikace… Zvláště, pokud je do činnosti zapojeno víc osob, což v případě restaurací a hotelů bezesporu je, může docházet k prekérním situacím.

Ty vám pomůže vyřešit právě pokladní systém pro restaurace Dotykačka.

Proč používat pokladní systém pro restaurace Dotykačka?

Důvodů, proč si pořídit zmíněný pokladní systém Dotykačka je mnoho. V první řadě si usnadníte práci, což uvítá každý jeho majitel. Ať už jde o snadné přijímání rezervací, parkování účtů, happy hours či zrychlení obsluhy s Mobilním číšníkem, pokladní systém pro restaurace ušetří všem, tedy vám i vašem personálu mnoho času a práce.

Věrné zákazníky můžete nabídnout Věrnostní program nebo dárkové poukazy, čímž je k sobě přilákáte na další nákup, službu. Opakovaná návštěva zvýší váš výdělek, mohou přivést své přátele, známé, opět získáte zákazníky.

Budete moc akceptovat všechny typy plateb. Platební terminál za výborných podmínek, jenž je plně propojen s pokladnou, umožní přijímat nejen hotovost, ale i platební karty, elektronické stravenky, platby pomocí chytrých hodinek nebo mobilního telefonu.

Můžete také rozšířit nabízené služby. Stačí popojit se přes API s partnery a nabídnout roznáškovou službu nebo prodej přes e-shop. Zaregistrujete se do jednoduchého Objednávkového systému a začněte být svým zákazníkům ještě blíže.

Nebuďte ve stresu, Dotykačka mnohé pohlídá za vás

Pokladní systém pro restaurace vám také pohlídá důležité termíny. Je spolehlivý, má přehled o vašich skladových zásobách, docházce zaměstnanců, výkazech pro účetní. Umí také vystavit faktury, dovolí rychlou komunikaci s dodavateli, naskladnění z elektronických dodacích listů. „Odpadne“ vám zbytečná a často velká administrativa, ušetříte mnoho času.

Zákazníci na pokladní systém pro restaurace Dotykačka reagují velmi pozitivně. Podívejte se na všechny funkce, které nabízí, i na podrobnosti kolem nákupu, nonstop podpory… Mnohé vám napoví i recenze. Více informací najdete na dotykacka.cz.