REKVALIFIKAČNÍ KURZ Personalistika Praha

Rekvalifikace má za cíl rozšířit vaší kvalifikaci, abyste se mohli věnovat dalšímu oboru, nejlépe tomu, ke kterému máte vlohy a který vás láká. Vždy se vyplatí zaměřit především na takové obory, o které je zájem a kde máte jistotu, že snadno najdete uplatnění. Mezi nejžádanější profese na trhu patří personalisté. Žijeme v době, kdy se celosvětový trh neustále rozvíjí a firmy hledají do svých řad mnoho zaměstnanců.

K tomu pochopitelně potřebují personalisty. Pokud rádi pracujete s lidmi a chtěli byste mít jistotu zaměstnání, doporučujeme kurz Personalistika Praha. Naučí vás vše potřebné, co potřebuje personalista znát a vědět. Osvojíte si mnoho nových vědomostí, především se naučíte samostatně řídit personální agendu a to od náboru zaměstnanců až po ukončení jejich pracovního poměru. Jde o velmi zajímavou práci, kde budete neustále potkávat nové lidi, se kterými budete komunikovat.

Podporování budete i po dokončení kurzu a to celou řadou naučných videí. Ke kurzu dostanete také učebnici založenou na praktických příkladech, získáte přístup do moderního e-learningu a zúčastníte se mnoha zajímavých aplikací z jednotlivých oblastí problematiky. Po dokončení rekvalifikace získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností.

Více informací najdete na https://orangeacademy.cz/kurzy-personalistiky/rekvalifikacni-kurz-personalistika/praha