Investice do zlata se vyplatí

Pokud se vám zadařilo a máte nějaký finanční kapitál, který chcete investovat, zvolte možnost investice do zlata.

Proč právě zlato?

Tento ušlechtilý, vzácný kov fascinuje lidstvo téměř od počátku věků. Má své specifické vlastnosti, které jsou stálé.

Investiční zlato si dlouhodobě uchovává kupní sílu, jeho cena nikdy nemůže dosáhnout hodnoty nula. Je to celosvětově akceptovatelná měna, má svoji vnitřní hodnotu, kterou uznávají všechny kultury celého světa. Je stabilní, nepodléhá inflaci. Zisk při odkupu zlata je pro fyzickou osobu osvobozen od daně z příjmu, zlato nepodléhá DPH. Ceny zlata při odprodeji se stanovují podle aktuální tržní ceny a odkup trvá jen několik minut. Zlaté slitky představují velkou hodnotu v malém objemu, jsou velmi mobilní. Fyzické vlastnosti zlata jsou odolné vůči zkáze. Svému majiteli nabízí, co se investic týká, pocit jistoty a bezpečí. Patří mezi smysluplnou položku, kterou bychom měli zařadit do svého portfolia.

Na koho se obrátit?

Pokud uvažujete i vy, že budete investovat do zlata, obraťte se na společnost Zlato-slitky-mince Zimmermann. Můžete využít jejich nabídku zlatých investičních mincí, jejichž ražba se provádí v celé řadě světově známých mincovnách. Také máte možnost vložit své investice do litých investičních slitků a cihel. Produkci mají na starosti renomovaní švýcarští výrobci a podílí se na ní i jedna z australských mincoven. Zlaté slitky si můžete pořídit v různých hmotnostech, které se pohybují v rozmezí od 1 do 1 000g. Pořídit si můžete zlaté slitky, zlaté slitky tabulkové nebo zlaté mince. Mezi přednosti zlatých mincí patří osvobození od DPH a vysoká celosvětová likvidita. Díky vyražené nominální hodnotě jsou uzákoněny jako platidlo.

V nabídce společnosti také naleznete investiční stříbro či platinu. Nabídku služeb společnosti zahrnuje i odkup zlata, který je realizován pouze na kousky v originálním balení.