Nevíte si rady při vymáhání svých dluhů?

Dluží vám váš odběratel za dodané zboží a již se nějakou dobu nemá k platbě? Půjčili jste známému, který jen využil vaší dobroty a k vracení peněz se nemá? Posloucháte jen samé výmluvy a sliby nebo naopak jeho telefon nefunguje a na místě bydliště vám nikdo neotevírá? Nevíte si rady? K získání svých peněz zpět existuje hned několik možností a je na vás nakolik chcete být v získání toho, co vám patří, důrazní.

Uvažujete o soudní žalobě?

Jednou z možností, jak se pokusit získat své peníze zpět je podáním žaloby, nejlépe s pomocí právního zástupce. Ovšem, jak všichni víme, české soudy jsou zahlcené obrovským množstvím případů a lhůty soudních řešení se neustále prodlužují. Než se váš případ dostane k projednávání, může odběratel vyhlásit bankrot nebo známý jít do insolvence a vy tak získáte jen velice malou částku, pokud vůbec nějakou. Než dlužníkovi od soudu přijde exekuce, může uběhnout i několik měsíců nebo dokonce let.

Nechte to na profesionálech

Pokud jste rozhodli být ve vymáhání pohledávek nekompromisní a důrazní, je pro vás ideálním řešením najmutí profesionální vymáhací agentury, která vyřídí vše za vás. Agentur, které se vymáháním pohledávek zabývá existuje mnoho, ovšem některé nejsou příliš důrazné a jiné pro změnu překračují zákon. Vymáhací agentura Seraf International s.r.o. patří mezi společnosti, které si zakládají na dobrém jméně. Jejich stylem je dlužníka najít a osobně důrazně konfrontavat. Žádné dopisy, obsílky, nýbrž přímé jednání.

Firma Seraf International s.r.o. působí na trhu v oblasti vymáhání pohledávek již 15 let a mají za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se svých peněz dočkali zpět. Nezáleží, zda vám pohledávku dluží fyzická či právnická osoba, ke každé osobě přistupují pracovníci individuálně. Ovšem částku, včetně zálohy za služby víte vždy předem. Přestaňte strkat hlavu do písku a vezměte si, co vám patří s pomocí společnosti Seraf International s.r.o.