Fotopast pro dokonalé monitorování zvířat i lidí

Fotopast pomáhá lidem v mnoha oborech. Myslivcům, lesníkům, lovcům i přírodovědcům pomáhá s monitorováním zvířat v divoké přírodě. Snadno zjistí, jaká zvířata se v dané oblasti pohybují a vyskytují. Fotopasti využívají i policisté a jiné bezpečnostní složky, aby zjistili, jestli do objektu nevnikla nějaká nežádoucí osoba. Největší využití mají v současné době fotopasti jako prostředek k ochraně majetku.

Jak může fotopast chránit váš majetek?

Fotopast Bunaty je trochu jako kamera, ale mnohem mazanější, není totiž vidět, zatímco kamery si všimne každý, fotopasti si nevšimne nikdo, protože je umístěná na stromě, odkud váš pozemek a dům monitoruje. Rozdílem oproti kameře je také skutečnost, že nemonitoruje pozemek v kuse, ale jen tehdy, když se na něj dostane vetřelec.

Fotopasti to umožňuje citlivé PIR čldlo, které reaguje na tepelný pohyb. Když se dostane člověk nebo zvíře a váš pozemek, fotopast to okamžitě pozná a vetřelce vyfotí, můžete si vybrat, jestli má fotopast snímat videa, fotky nebo obojí. Reakce fotopasti Bunaty jsou rychlé, jde jen o zlomek sekundy a je nemožné záběru uniknout.

Snímky i videa se ukládají na paměťovou kartu a vy máte hned několik možností, jak si je prohlížet. Nejpohodlnější možností je prohlížet si záběry na displeji fotopasti. Fotopast můžete také propojit s počítačem nebo televizí a snímky si prohlížet takovým způsobem. Na trhu jsou i fotopasti s GSM modulem, které vám pořízené snímky budou rovnou posílat na telefon formou MMS nebo na váš email. V takovém případě získáte ten nejlepší a nejaktuálnější přehled o tom, co se na pozemku děje v době vaší nepřítomnosti. Zatímco je mnoho bezpečnostních zařízení velmi drahých, fotopasti můžete pořídit za příjemné ceny a získat tak kvalitní zařízení, které bude chránit váš majetek.