Vychutnejte si léčivou masáž masážními pomůckami vyrobenými z minerálů

Že dobře provedená masáž je příjemný zážitek, který podpoří regeneraci našeho těla, to ví každý z nás. Vyzkoušeli jste však masáž pomocí minerálních kamenů? Pokud ne, tak děláte chybu. Možná jste slyšeli, nebo dokonce vyzkoušeli masáž, pro kterou se používá láva v podobě plochých lávových kamenů různých velikostí. Kameny se nahřejí a přikládají se na potřebná místa, někdy se také používají během masáže. To však není jediný způsob, při kterém se používají minerály.

Masáž minerály pro dokonalou relaxaci a pohodu

Pro masáž pomocí minerálů můžete zvolit jak velkou plochu těla, tak i třeba obličej, spánky, šíji nebo natažený sval. Masážní kameny jsou opracovávány do specifických tvarů, podle způsobu použití.

  • Masážní mýdla a mističky

Padnou přímo do dlaně a jsou vhodnou volbou na masáž větší plochy, třeba zad, břicha, paží nebo nohou. Masáž se provádí vypouklou stranou, která je určená pro tření po pokožce. Jako minerál si můžete zvolit třeba ametyst, který čistí tělo od negativní energie a bojuje proti stresu.

  • Tyčinky z kamenů

Jsou určené pro bodovou masáž. Jedná se o malé hranoly zakončené jemným hrotem, který se zapichuje do bolestivého místa. Využívá se na plosky nohou, ztrnulou šíji, k masáži spánků. Jako minerál pro výrobu tyčinky může sloužit třeba jadeit, který pomáhá odstraňovat bloky.

  • Masážní válečky

Jedná se o oboustranný váleček. Každý jeho konec je různě velký. Pro masáž končetin či zad je určený konec s válečkem větším. Pro masáž obličeje slouží váleček menší. Oba druhy lze použít jak na kůži suchou tak na aplikaci kosmetických produktů. Patří mezi ně masti, tělová mléka, tělové oleje nebo krémy. Speciálním druhem je pak Gua sha mushroom, který má tvar houby.

E-shop magieprirody.cz

Pokud si chcete pořídit nějakou drobnost vyrobenou z minerálů, zavítejte na e-shop magieprirody.cz. Naleznete zde jak originální a nádherné šperky, tak i další zajímavosti.