Fakturujte jako profesionálové

Stále ještě posíláte nevzhledné faktury v Excelu nebo ve Wordu? Dokonce i způsob fakturace vás reprezentuje a pokud chcete na své klienty udělat dojem, měli byste k fakturaci využít fakturační systém, který je přehledný a zajistí vám moderně vypadající faktury se všemi náležitostmi. Na trhu je větší množství fakturačních programů a měli byste se zaměřit na takový, který vám přinese co nejvíce výhod, objevte s námi onFakt.

Fakturační program onFakt

Fakturaci vnímá většina podnikatelů a firem jako povinnost, kterou chce mít co nejrychleji vyřešenou, ale zase v ní chce mít přehled. Pokud si vyberete fakturační systém na onFakt.cz, získáte snadno použitelný a přehledný fakturační program, se kterým budete snadno vytvářet moderně vypadající faktury pro všechny své zákazníky. Jde o oline program, který je maximálně bezpečný, využívá totiž 256bitový šifrovací klíč s SSL certifikátem. Jelikož je program online, není ho třeba nijak instalovat do počítače a je vám dostupný naprosto všude, z domácnosti i kanceláře. Pokud jste se vždy báli, že přijdete o svá data, zde se bát nemusíte, veškeré vaše dokumenty budou pravidelně zálohovány na různých serverech.

onFakt vám nabízí velmi široké možnosti, jelikož ho můžete rozšířit o celou škálu bezplatných aplikací. Programy v cloudu mohou být propojeny třeba s online platbami, bankou, účetními balíčky či proprietárním softwarem.

Zajisté se vám bude líbit, že je tento online fakturační program velmi levný, na rozdíl od mnoha drahých programů, které zbytečně zvyšují vaše měsíční náklady. Nikdo by nechtěl kupovat zajíce v pytli, a proto si můžete fakturování s onFakt vyzkoušet na 14 dní zcela zdarma. Účtování vás s tímto programem vás bude bavit, je velmi přehledný, rychlý a také v češtině. Vše si upravíte na míru vaší společnosti. Pokud cítíte, že je nejvyšší čas na změnu, zkuste fakturaci s onFakt ještě dnes.