Chcete letos výhodně k moři? Vykoupejte se v Jadranu

Cestovat během léta za mořem je zvyk, který si oblíbila většina Čechů. Po většinu roku panuje na našem území chladné počasí a tak je léto obdobím, kdy teploty konečně lákají ke krásné rekreaci. Po celém světě je nespočet destinací, kde nalezneme krásné pláže a teplé moře. Proč si však vybírat z cenově nedostupných tropických rájů, když máte naprosto nádhernou zemi na dosah ruky. Chorvatsko a jeho Jaderské moře, neboli Jadran, nabízí krásné koupání a je zde tolik krásných pláží, že byste je ani nespočítali.

Zajistěte si výhodné ubytování

Chorvatsko má jednu obrovskou výhodu, pokud je vaším cílem dovolená levně, zde se jí pokaždé dočkáte. Nejvýhodnější možností je však vyhnout se všem cestovním kancelářím a zajistit si ubytování přímo bez prostředníků, kterým byste platili provize. Umožní vám to největší český katalog ubytování v Chorvatsku na webu Ubytovanivchorvatsku.cz. Tento portál nabízí soukromé ubytování po celém území Chorvatska a u každého apartmánu najdete kontakt přímo na majitele, se kterým si ubytování domluvíte v potřebném termínu a bez jakýchkoliv provizí cestovní kanceláři.

Vyhledávání ubytování je velmi snadné, pokud se chcete vydat do konkrétního regionu, můžete si vybírat v kategoriích podle regionů nebo v interaktivní mapce Chorvatska. Nejlepší možností je však použití filtru, kde zadáte i termín své dovolené a zobrazí se vám všechny dostupné apartmány. U každé nabídky jsou všechny potřebné informace i hromada fotografií. Je dobré si nabídky projít a pokud vás nějaká osloví, jednoduše na ní zareagujete a domluvíte se s majitelem na rezervaci a termínu. Je to snadné a levné řešení. Můžete si užít celou svojí dovolenou podstatně levněji, než kdy předtím. Jestliže si dovolenou v Chorvatsku ještě nemáte zkušenosti, web se pro vás stane také zdrojem všech důležitých informací, zjistíte, jaké bude počasí v Chorvatsku, jaké potřebujete doklady, jaké jsou zde předpisy a mnoho dalšího. V Chorvatsku je krásně a je to dovolená, se kterou nikdy nešlápnete vedle.