Společnost TOMMY STACHI vrací poctivým klientům polovinu zaplacených úroků zpět

Potřebujete-li si, či si chcete půjčit peníze bez zdlouhavého papírování, bez dokládání účelu a hlavně rychle, pak je pro Vás ideální Snadná půjčka od TOMMY STACHI s.r.o. Nyní navíc máte možnost získat za její řádné splácení polovinu zaplacených úroků zpět, a to díky akci Poctivcům ½ úroku zpět.

Odměna za svědomité splácení

Akce Poctivcům ½ úroku zpět Vám za řádné splácení vrátí každý půlrok část zaplacených úroků zpět. Tato částka se Vám bude navyšovat s každým cyklem, po který budete svědomitě plnit své závazky. Pokud budete poctivě splácet po všechna půlroční období, celkový součet odměn, které jste v průběhu splácení získali, bude roven polovině všech zaplacených úroků! V případě prodlení ve splácení nárok na odměnu neztratíte. Sice její část nedostanete v konkrétním půlročním cyklu, ve kterém jste se s platbou opozdili, ale v tom dalším budete mít možnost se polepšit a získat opět část úroku zpět. Jako „negativní“ motivace pro vytrvání v řádném splácení tu je ale jedna skutečnost – vždy budete začínat od výše první odměny.

Chcete-li využít akce, je třeba si sjednat v období od 1. 2. 2017 do 31. 3. 2017 novou Snadnou půjčku nebo si refinancovat tu současnou, a to ve výši 5 000 – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců. Nespadají sem VIP půjčky.

Snadná půjčka od TOMMY STACHI

Snadná… Přesně taková je půjčka od společnosti TOMMY STACHI s.r.o., která jí poskytuje svým klientům již od roku 2004. Její sjednání je rychlé, jednoduché a bez zdlouhavého papírování. Při vyřízení na pobočce celý proces včetně výplaty peněz v hotovosti nezabere více než 20 minut. Pokud ale sázíte na pohodlnost, je pro Vás ideální volbou online sjednání půjčky. Smlouvu Vám přiveze kurýr až domů, peníze budou zaslány na bankovní účet do 24 hodin od jejího podpisu. Zažádat o půjčku mohou zaměstnanci, živnostníci i důchodci, kteří mají pravidelný měsíční příjem. Bát se jí přitom nemusí ani ti, kteří již mají probíhající úvěr u jiné společnosti. U TOMMY STACHI můžete očekávat individuální přístup, kdy Vám bude nabídnuto řešení přímo na míru Vaší finanční situaci.