Profi Credit recenze

Společnost Profi Credit vstoupila na nebankovní pole do role poskytovatelů nebankovních půjček již před 22 lety. Od té doby svým klientům poskytuje nejen osobní půjčky, ale i půjčky firemní, které mnohým podnikatelům velmi pomohou nejen v začátcích podnikání. Společnost se vyznačuje tím, že svým klientům poskytuje nebankovní půjčky bez zbytečných formalit mnohdy do 24 hodiny a rovněž i s možností odložení splátek až o celé tři měsíce. Pokud si tedy momentálně vybíráte instituci, u které si chcete zřídit úvěr a přejete si, aby to byl kdokoliv jiný než banka, jste na tom správném místě. Profi Credit půjčka je přesně tím, co na nebankovním poli můžete nalézt a uznat, že jste udělali správný obchod.

Co nabízí Profi Credit?

Společnosti Profi Credit již 22 let nabízí nebankovní půjčky a to jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele. Na tuto společnost se klienti mohou obrátit právě tehdy, zjistí-li, že se jim půjčka v bance nevyplatí či tehdy, nepůjčí-li jim banka peníze vůbec. I to se totiž může stát. Banka si totiž vybírá především z bonitních klientů, u kterých zkoumá vše, co bude souviset s jejich platební schopností. Jakákoliv negativní záležitost na straně klienta pro banku znamená jasné zamítnutí půjčky. Pokud tedy má žadatel záznam v registru dlužníků či příliš nízký příjem, může na půjčku u banky rozhodně zapomenout. Společnosti kromě jiného nabízí i celou řadu výhod, které čítají například kluby dobrého klienta, které mohou obměnit zákazníka až o 15%, nižší splátkou či různými dárky, které jakožto noví či stávající klienti můžete dostat zdarma.

Osobní přístup je jejím hlavním cílem

Společnosti Profi Credit kromě ČR působí tak v celé řadě jiných zemí střední a východní Evropy. Své půjčky nabízí prostřednictvím proškolených úvěrových poradců, kteří se neobávají ani osobní schůzky se samotným klientem. Osobní přístup je tak v této společnosti na prvním místě. Nejen z toho důvodu má společnosti Profi Credit recenze více než uspokojivé. Síť obchodních poradců funguje napříč všemi zeměmi, tudíž i u nás, kde se tito lidé snaží nabídnout svým potencionálním klientům, co možná nejvýhodnější půjčku šitou na míru jeho potřebám.