Potřebujete kvalitní servis pro své stroje? Máme pro vás řešení!

Pokud se pohybujete v jakémkoliv firemním provozu, tak jistě víte, že servis výrobních strojů a zařízení je obvykle alfou a omegou úspěšnosti firmy na trhu. Zvláště to pak platí například na pilách nebo dřevozpracujících linkách, kde se bez funkčních pil a katrů jednoduše neobejdou. Proto je potřeba zajistit si služby kvalitního vývojového i servisního týmu.

Jaké služby Konel Zlín poskytuje?

Tím vyvoleným je firma Konel Zlín, která dokáže nejenom opravovat a modernizovat klasické obráběcí stroje, ale neustále se zabývá i vývojem speciálních jednoúčelových zařízení. Zkušený tým techniků a vývojářů se postará o staré a mnohdy dost opotřebované řídicí systémy, které navíc vymění za nové. Tím pádem budete mít o své lince na zpracování dřeva dokonalý přehled a budete moci plynule regulovat průchodnost či nastavení jednotlivých strojů.

K čemu může sloužit jednoúčelový stroj?

Jak už samotný název napovídá, jednoúčelové stroje slouží k jedné naprogramované činnosti, kterou provádějí více než dobře. Mluvíme například o kontrolách netěsnosti kanystrů, díky kterým se dozvíte, zda jsou vámi vyráběné produkty kvalitní. Pomocí vcelku jednoduchého testu a několika senzorů totiž dokáže tento přístroj vyhodnotit, zda je kanystr těsný nebo zda disponuje malými netěsnostmi.

Co všechno dokáže víceúčelový stroj?

Zmíněná firma se ovšem nezabývá pouze jednoúčelovými stroji, ale specializuje se také na stroje víceúčelové, které můžete perfektně využít právě v dřevozpracovatelském průmyslu. Jedná se především o dřevoobráběcí stroje nebo pily, jež můžete osadit dosti pokročilým systémem řízení. Tím pádem si můžete plynule regulovat například nakulování nebo centrování klád do katru či řídit rychlosti jednotlivých dopravníků.

Jestliže ještě vaše linka na zpracování dřeva neobsahuje špičkovou řídící jednotku, určitě byste si ji měli pořídit. S ní bude totiž váš provoz o dost efektivnější, a hlavně jej budete moci daleko lépe ovládat.