Nikdo mi nepůjčí, co mám dělat? Čtěte první, jednejte

Myslíte si, že vám žádná nebankovní firma nepůjčí a poznáváte se v následujících řádcích? Pravděpodobně splácíte několik půjček nebo úvěrů a další splátka se blíží. Jako každý měsíc ovšem máte problém dát peníze dohromady a zaplatit všechny své měsíční závazky. Nebo jste již dokonce pozadu a potřebujete nejen platit měsíční splátky, ale dokonce i některé bankovní/nebankovní produkty zcela vyplatit a konsolidovat je. A možná jste dokonce i v registru a máte exekuci. A kvůli těmto problémům se nyní domníváte, že vám vůbec nikdo nepůjčí a není zde naprosto žádná cesta, jak získat peníze. A nemohli by jste býti dále od pravdy. Peníze se poskytují i lidem v registrech. A dokonce i lidem v exekucích. Následující řádky píšeme společně s portálem https://www.nebankovky.cz/, který se na podobné případy zaměřuje a dokáže jim pomoci.

Žádosti zamítnuty, jedna za druhou

Určitě jste již otevřeli Seznam nebo Google a vyhledali si nebankovní firmy. A stejně rychle jako jste je vyhledali, tak jste i vyplnili jejich žádosti. A tyto žádosti se vám ještě rychleji vrátili zamítnuté. A vy jste dospěli k závěru, že vás nikdo neschválí. A právě zde leží kámen úrazu.

Na hlavní stránce Seznam nebo Google se nachází jen 10 výsledků. Jen 10 českých největších poskytovatelů. A 99% všech žádostí končí v první řadě právě u nich. Jelikož jsou na prvních místech. A díky tomu jsou velmi vybíraví. Vyberou si jen klienty se zaměstnání, bez registru, s doložitelným příjmem, možná maličkým zápisem v registru a bez exekucí. Jenomže v České republice je více 100 poskytovatelů. A ne všichni se mohou vlézt na první stránku mezi výsledky vyhledávání.

Před tím, že člověk dojde k definitivnímu názoru, že mu není možné půjčit, by si měl srovnat všechny nabídky. A rázem zjistí, že se zde nacházejí firmy, které mu poskytnou peníze.

Je zde naděje, půjčky jsou možné

Hlavní čeští poskytovatelé mají mnoho podmínek. A´t již se to týká dokládání výše příjmů, zaměstnání na HPP, omezení výše půjčky nebo třeba i kontroly registrů či exekucí.

Přejdeme-li ovšem k těm méně známým, podmínky jsou rázem mnohem benevolentnější. Zaměstnání na HPP: Rázem stačí jakýkoliv měsíční příjem, i z brigády, MD nebo důchodu. Exekuce – nevadí. Dokonce se zde nachází i jedna společnost, která klienty schválí až s 6 exekucemi. Což by žádný z velikých poskytovatelů neudělal. Pokud se ovšem podíváme na ty menší, tak nalezneme mnohem osobnější přístup a podmínky, které je možno upravit na přání žadatele. Již se nemusíte vejít do tabulek a projít sítem, kterým neosobně vybírají své zákazníky velicí poskytovatelé.

Kde tyto nabídku naleznu?

Nejlepším řešením je udělat kompletní porovnání nebankovních půjček.

Prvním krokem by mělo být nalezení takových nabídek, které vyhovují Vám osobně. Musejí nabízet dostatečnou sumu (např. 50 000 Kč) a být vyplaceny v žádaném čase (např. do 60 minut). Vše lze zvolit v daném porovnání. Následně je nutné odstranit ty nabídky, u kterých nejste schopni splnit podmínky. Nejdůležitější jsou podmínky z hlediska příjmů, registru a exekucí. Po tomto krátkém filtrování vám zůstanou jen ti, kteří vyhovují jak vám, tak i vyhovujete jim. A posledním krokem je vybrání té nejvýhodnější půjčky s tím, že můžete vybrat i více, požádat o více a definitivně se pro nějakou rozhodnout až později – například dle rychlosti reakce.

Podstoupíte-li všechny tyto kroky tak velmi brzy zjistíte, že ne vše je ztraceno. A že i ve vaší situaci zde jsou řešení. Stačí jen hledat a věnovat tomu trochu vlastního času.