Platební terminály zdarma vám pomohou k úspěšnějšímu i pohodlnějšímu podnikání

Patříte ke středním či menším firmám nebo živnostníkům, kteří uvažují o tom, že by chtěli časem používat platební terminály, ale z různých důvodů k tomuto definitivnímu rozhodnutí zatím nedospěli? Pro zákazníky je dnes již možnost platit prostřednictvím platebního terminálu samozřejmostí. Sami si tím firmy, které tuto možnost platby nemají, přitěžují. Přitom můžete vyzkoušet platební terminály zdarma od Dotykačky. Pojďme si k nim říct více.

Dotykačka a její platební terminály zdarma

Je to skutečně tak. Právě teď můžete využít příležitost a získat platební terminály zdarma. V moderních podnicích jsou samozřejmostí, ať už se jedná o restauraci, penzion, fitko či cokoli jiné, lidé jsou zvyklí platit bezkontaktní platební kartou, mobilem či chytrými hodinkami. Je mnoho takových, kteří si např. občerstvení v bistru půjdou koupit o kousek dál, než v podniku, kde musí mít u sebe hotovost.

Navíc zákazníkům Dotykačky, kteří začali přijímat bezhotovostní platby, se zvýšil obrat o průměrně 24 – 27 %. Při spojení s pokladnou od Dotykačky lze ušetřit i 4 320 Kč za rok.

Pokladní systém Dotykačka

Zaujala vás možnost spojit pokladu a platební terminály Dotykačky? Dotykačka není jen běžný pokladní systém. S ní získáte v jednom více než 70 chytrých nástrojů. Hodí se pro maloobchod, gastro provozy i služby. Budete mít „pod palcem“ základní pokladní funkce, přehled tržeb, správu uživatelů a jejich rolí, mapu stolů, vzdálenou správu pokladny, okamžitý prodej, integraci platebních terminálů, tvorbu porcí…

Dotypay na 6 měsíců ZDARMA

Vraťme se ale k platebním terminálům od Dotykačky. Říká se jim Dotypay a patří mezi velmi oblíbené platební terminály. Díky akci Česko platí kartou, máte teď příležitost získat jejich služby na 6 měsíců ZDARMA. Podmínky pro získání jsou naprosto jednoduché. Jste OSVČ nebo firma v soukromém nebo neziskovém sektoru či ve státní správě. Druhou podmínkou je, že jste v posledních 12 měsících neakceptovali platby kartou.

Zdarma jsou transakce do obratu 50 000 Kč za měsíc. Po 6 měsících budete platit 0,99 % z transakce, přičemž minimální měsíční transakční poplatek je 350 Kč.

Více na Dotykacka.cz.