Platební terminály jako součást každého podnikání

Žádný moderní podnik se dnes již neobejde bez platebního terminálu. Ten tvoří součást každé provozovny, kde je potřeba platit. Jeho výhodou je, kromě jiného, rychlá a bezkontaktní platba kartou, mobilem nebo pomocí chytrých hodinek.

Platební terminály představují šikovné pomocníky. Všechny moderní platební terminály reflektují technologický vývoj a samozřejmostí je i přání zákazníka. Výhodou je akceptace platby elektronickými stravenkami, hodinkami nebo mobilním telefonem.

Dotykačka nabízí nejen platební terminál

Dotykačka je určená pro gastro, maloobchod a služby a nabízí řadu chytrých nástrojů. Usnadňuje podnikání malým, ale i středně velkým firmám a drobným živnostníkům. Jedná se o velmi spolehlivý systém, který se snadno ovládá, šetří čas a náklady. Pomáhá zjednodušovat každodenní administrativu a efektivně řídit podnikání.

Dotykačka poskytuje řadu užitečných funkcí. Samozřejmostí jsou základní pokladní funkce. Užitečnou funkci představuje vzdálená správa pokladny. Díky ní získáte nástroj, který vám umožní dokonale kontrolovat podnikání, pomáhá v praxi při vedení skladů, evidenci dodavatelů a zákazníků nebo vás napojí na účetní a objednávkový systém. V reálném čase vám zobrazí přehled tržeb, stav skladu nebo docházku zaměstnanců. Umožňuje provádění veškerých nastavení, hromadný import produktů inventuru nebo můžete provést kompletní analýzu svého podnikání. Samozřejmou funkcí je vystavování faktur nebo přehled dosažených tržeb.

Podrobný přehled funkcí a jejich využití naleznete na stránkách dotykacka.cz.

Tipy pro vás

Podívejte se, jak Dotykačka funguje v některých odvětvích.

Dotykačka a gastro

Tady se jedná o kompletní nástroj, který usnadňuje správu rezervací, online objednávek, docházky zaměstnanců, skladových zásob a poskytne dokonalý přehled o tržbách. Nabízí funkce, které šetří čas a zjednodušují práci. Akceptuje různé druhy plateb a velmi snadno se dá propojit s dalšími systémy. Můžete tak efektivně řídit svůj podnik.

Dotykačka a obchod

V tomto odvětví podnikání umožňuje kontrolovat tržby, dodavatele i skladové zásoby. Umožní rychlé objednávky, hromadné naskladnění velkého množství položek z elektronických dodacích listů nebo snadnou inventuru. Dokáže vystavit faktury, upozorní v případě, že bude docházet nějaký druh zboží, zajistí odměny pro věrné zákazníky.