Obytné a sanitární kontejnery jsou revolucí v bydlení

Stejně jako skladové a jiné kontejnery jsou i obytné a sanitární kontejnery výrobkem společnosti PEGAS CONTAINER s.r.o., která patří již od roku 2001 k předním výrobcům obytných a sanitárních kontejnerů, skladových kontejnerů a modulárních staveb.

ObytneASanitarni2Kromě výroby společnost své produkty také prodává a pronajímá. Tisíce vysoce kvalitních kontejnerů potvrzují flexibilitu a spolehlivost společnosti nejen v České republice, ale i v Německu, Nizozemsku, Belgii, Švýcarsku, Dánsku a v dalších zemích Evropy, ale i Asie, Ameriky a Austrálie. Zejména skvělé skladové kontejnery určené pro zaoceánskou lodní dopravu procházejí náročnými zkouškami při praktickém použití. Zárukou maximální odolnosti vůči povětrnostním vlivům a zejména vodotěsnosti je nejen udělený CSC certifikát, ale i kladné ohlasy přepravců i cílových zákazníků po celém světě.

Výrobní program společnosti

12742130_874578872659920_8856082292425816958_nKontejnery a modulové systémy společnosti PEGAS CONTAINER nacházejí své uplatnění v nejrůznějších oblastech, ať se jedná o průmysl, zemědělství, stavebnictví, energetiku, dopravu, logistiku či infrastrukturu, ale i v odvětvích volnočasové zábavy a sportu, neboť stavební kontejnery mohou tvořit potřebné zázemí například na sportovištích, zábavních parcích, ZOO a v dalších případech.

Kromě obytných a sanitárních kontejnerů, nebo kontejnerů určených k přepravě a skladování, tvoří výrobní program společnosti i různé speciální kontejnery, dále prodej, pronájem a servis kontejnerů, ale také jejich doprava a montáž na místě určení.

Obytné a sanitární kontejnery

12115680_820353211415820_4635705925286913414_nJsou určeny pro stavbu nejrůznějších objektů. Výhodou je především rychlost a kvalita výstavby, která není závislá na ročních obdobích. Stavět lze prakticky kdykoliv, neboť v principu se jedná o stavebnicový systém. K již hotové budově lze připojovat podle potřeby další kontejnery. Moderní technologie, kvalitní materiály a hotové kontejnery splňují náročné požadavky na energetickou úspornost a evropské standardy kladené na tyto stavby. Z obytných a sanitárních kontejnerů lze postavit v krátkém termínu školu, administrativní objekt, dílny, garáže, prodejny, zázemí sportovišť a řadu dalších staveb.