Nejrychlejší půjčka bez potvrzení příjmu

Nemuset mít po ruce řadu dokladů a potvrzení a stejně si půjčit peníze? To se rozhodně hodí v době, kdy ztratíte zaměstnání a domácí finanční rezervy jsou na nule. Půjčka bez doložení příjmu nevyžaduje složité papírování, nemusíte se prokazovat pracovní smlouvou nebo živnostenským listem. Tento typ půjček je orientován zásadně na nebankovní trh, protože banky zjednodušeně řečeno nic takového neposkytnou – v obavě z nízké bonity klienta.

Odpovědi se dočkají všichni, v řádu několika minut

Půjčit si touto formou mohou prakticky všichni zájemci, od penzistů po nezaměstnané, studenty nebo matky na mateřské dovolené. Peníze ještě týž den, bez zbytečného vyptávání, bez nekonečné administrativy a podezřele vyhlížejících plateb předem. Zájemcům o tyto půjčky jde hlavně o čas – a nebankovní poskytovatelé těchto půjček to velmi dobře vědí, proto se snaží maximálně vyjít vstříc. Spokojený klient rovná se vracející se klient, to je už celé tisíce let platná rovnice.

Výhod je skutečně hodně, jaké to například jsou?

  • Půjčíte si peníze během krátké chvilky, takže uspoříte čas. A ten se pak dá, jednoduše řečeno, věnovat kamkoliv jinam, třeba koníčkům nebo rodině.

  • Splátkový kalendář? Ale kdeže, splátka bude jen jedna, zaplatíte ji do předem stanoveného data a už nic dalšího neřešíte.

  • Férový přístup poskytovatele. Vždy budete mít jasný přehled, smluvní podmínky se nikdy jednostranně nezmění!

Určité nevýhody však je samozřejmě také namístě zmínit…

  • Vysoká úroková sazba. Tedy alespoň relativně, když se ale na celou věc podíváte blíže, uvidíte sami, že jistinu o nijak horentní sumu nepřeplatíte.

  • Pokuty z prodlení. Pokud nebudete splácet včas a odmítnete spolupracovat na řešení problémové situace, zakrátko se můžete dočkat relativně vysokých sankcí.

Zdroj: http://coolcredit.cz/pujcky-bez-dolozeni-prijmu/