Nejjednodušší a nejvýhodnější cesta, jak zlikvidovat vůz

Nadbytečné auto má v České republice velké množství lidí. Je jen zbytečnou starostí navíc, která zabírá místo na parkovišti nebo na pozemku. S takovým vozem není lepší udělat nic jiného, než se ho zbavit. Zde dělá mnoho lidí chybu tím, že se vozu zbaví způsobem, který jim zabere jen mnoho času, úsilí a často je nevýhodný. Proč se obracet na běžná vrakoviště a na autobazary. V České republice funguje služba ZAHOTOVE.CZ, která vás zbaví vašeho vozu do 24 hodin a to bez papírování a s penězi na ruku.

Jak ZAHOTOVE.CZ funguje?

Tato služba se objevila proto, že na trhu neexistovala výhodná možnost, jak se vozu zbavit. Když máte nadbytečný vůz, stačí se na firmu obrátit a to telefonicky nebo skrze kontaktní formulář na webu. Technik vám již předem sdělí hrubou výkupní cenu za váš vůz. Následně si pro vůz do 24 hodin přijedou a to zcela zdarma kamkoliv po ČR. Na místě technik vůz prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Na místě se podepíše kupní smlouva a vy dostanete peníze za vůz v hotovosti ihned na ruku. O papírování se postará firma. Je to ta nejjednodušší likvidace vozidel u nás.

Výkupní cena vozu se orientuje podle několika faktorů, jde o kompletnost vozu, použitelnost náhradních dílů a aktuální výkupní cenu železa.

Firma se nezaměřuje jen na osobní automobily, ale zajišťuje také výkup nákladních vozidel a stavebních strojů. Vozy nemusí být kompletní, odkoupí od vás i nekompletní vozy a autovraky.

Znáte snad lepší nabídku? Pokud váš vůz už za nic nestojí a víte, že by už ani nesplnil technickou, jednoduše se ho zbavte. Když firmu dnes kontaktujete zítra si může váš vůz odvézt a vy budete mít peníze v kapse. Tuto službu využívá stále více spokojených motoristů a vy se k nim můžete kdykoliv přidat. Neskladujte zbytečný vůz a zbavte se ho tou nejlepší cestou.