Jaký pokladní systém zvolit pro maloobchod?

Myslíte si, že je jedno, jaký pokladní systém zvolíte? Jedno to není, mezi pokladními systémy jsou velké rozdíly a když zvolíte špatný, bude to mít významný dopad na celý váš byznys, je třeba si uvědomit, jaké jsou současné trendy a co vaši zákazníci preferují. Přijímáte jen platby v hotovosti? Některým zákazníkům to možná vyhovuje, ale většina lidí dnes preferuje bezhotovostní platby, které může provádět kartou nebo s pomocí chytré elektroniky.

Všestranný a moderní pokladní systém

Chcete pokladní systém pro maloobchod? Ideální volbou je Dotykačka. Jde o moderní pokladní systém, který se přizpůsobí každému podnikání. Můžete ho využít v malých prodejnách s různými druhy zboží, ale také ho využijete pro bary, restaurace, posilovny, stánkový prodej a další. Tento systém disponuje mnoha praktickými funkcemi, které zjednoduší vaše podnikání a udělají ho přehlednější. Máte zde neomezený počet uživatelů i transakcí. Fungují zde i funkce jako happy hours, take away, odtěžování ingrediencí nebo mapa stolů. Skvělé je, že Dotykačku můžete propojit i s dalšími systémy, jako účetní program, eshop, kamerový systém nebo platební terminály. Samozřejmostí je zde rezervační systém, skladový systém, možnost věrnostních programů, docházkový systém a mobilní číšník.

Dotykačka vám usnadní mnoho práce. Pokud máte například restauraci, díky aplikaci Mobilní číšník se výrazně zefektivní obsluhování zákazníků při velkém vytížení. Zákazníci se k vám budou mnohem raději vracet, když budou vědět, že mohou ihned a bez problémů zaplatit. Zajímá vás, jak může vypadat Dotykačka v kombinaci a platebními terminály? Navštivte portál Dotykacka.cz, kde se dozvíte podrobné informace o tomto platebním systému a také zde najdete k výběru pokladny, platební terminály i různé příslušenství.

S moderním platebním systémem i platebními terminály budete mít výraznou výhodu oproti konkurenci, která tímto nedisponuje, zavedení se nemusíte bát, vše je snadné a rychlé. Jedná se o důležitý krok, který se konečně může postarat o růst vašeho podnikání.