Fotopasti na ochranu majetku

K ochraně majetku před zloději a ke sledování pohybu zvěře v lese jsou velice vhodnou pomůckou fotopasti. Ovšem je mezi nimi velký rozdíl daný především účelem použití. U fotopastí určených pro myslivce zřejmě nebude vadit mírný záblesk nebo cvaknutí při pořizování snímků.

fotopast-browning-dark-ops (1)Tento efekt by však pro zloděje, který vznikne na váš pozemek u domu, byl vítaným upozorněním. V lepším případě by od svého záměru krást upustil, v horším případě by vám fotopast zřejmě zničil. Proto je třeba při výběru vhodné fotopasti na ochranu majetku věnovat pozornost tomuto hlavnímu kritériu. Tím je právě noční přisvícení, které musí být neviditelné. Rovněž nesmí fotopast při spuštění vydat ani sebetišší zvuk.

Eshop nabízí všechny potřebné informace nutné pro orientaci v typech fotopastí. Jeho sortiment zahrnuje fotopasti od nejlevnějších přístrojů až po nejdražší, které jsou opatřeny GSM modulem, který přenáší pořízené snímky do mobilního telefonu nebo na emailovou adresu. To vám umožní okamžitě reagovat a zavolat například policii. Pořízené fotografie jsou také důkazním materiálem při odhalení pachatele. Ovšem také platí, že nejdražší fotopast musí být také nejlepší.

Na co se při výběru zaměřit?

U fotopastí na ochranu majetku před nezvanými návštěvníky je hlavním požadavkem, že za naprosté tmy bude zloděj vyfocen zcela neviditelně, tzn., že i kdyby se díval přímo do objektivu fotopasti, nesmí se nic na fotopasti ani minimálně rozsvítit, ale nesmí se ozvat ani sebemenší zvuk, jako cvaknutí apd. Jen tak splní fotopast na zloděje svůj účel. Proto si při výběru dávejte pozor, jak daná fotopast na ochranu majetku funguje. Jsou fotopasti, které v noci zcela nepatrně svítí. Ty jsou vhodné pouze pro myslivce ke sledování pohybu zvěře. Fotopasti na lidskou škodnou s naprosto neviditelným snímáním, včetně fotopastí s GSM modulem, který umí odesílat fotografie na mobil nebo na email nabízí eshop, který poskytuje zájemcům i odborné rady. Vedle značky BUNATY mají nejlepší kvalitu a potřebné vlastnosti fotopasti značky BROWNING.