Elegantní a praktické markýzy, žaluzie a rolety

Kdo by se netěšil po dlouhé zimě na teplé letní sluníčko. Ať bydlíme ve městě či na venkově, trávíme čas u domu nebo na rekreační chalupě, v každém případě budeme řešit, jak co nejlépe zastínit terasu, balkón ale i okna. Praktickým, efektivním i elegantním řešením je stínící technika od výrobce CLIMAX. Její pomocí se výrazně zmírní negativní vliv ostrých slunečních paprsků nebo hluku z rušné ulice. V neposlední řadě se jedná i o bezpečnostní prvek, neboť například venkovní žaluzie dokáží účinně odradit případné zloděje. Venkovní žaluzie Praha či venkovní rolety vytvoří potřebné soukromí a po jejich zatažení lze v místnosti vytvořit naprostou tmu, což ocení zejména osoby pracující na směny.

Markýzy a jejich druhy

Markýzy jsou skvělou venkovní stínící technikou, kterou se můžete chránit před ostrými slunečními paprsky nebo i drobným deštěm při posezení na terase u domu. Pokud si budete markýzu pořizovat, můžete jejich výběr volit podle toho, kam budete chtít markýzu umístit. Na trhu jsou nabízeny markýzy výsuvné nebo také kazetové, u kterých je látka po zatažení chráněna před povětrnostními vlivy. Markýzy Mladá Boleslav se vyznačují vysokou kvalitou, praktickou účelností i mimořádnou elegancí, která pozvedne celkový dojem domu i rekreačního objektu.

Další produkty výrobce CLIMAX

Vedle markýz jsou to dále venkovní žaluzie či rolety a také například sítě proti hmyzu, které vám zlepší život a umožní mít v létě stále otevřené vstupní dveře nebo okna. Dalším efektem venkovních žaluzií a rolet je úspora energie. Pokud je totiž v zimě zatáhnete, výrazně tak snížíte únik tepla z místností, neboť okna jsou v tomto ohledu nejrizikovějším místem. Kromě tohoto tepelného přínosu dokáží venkovní žaluzie či rolety po zatažení zabránit pronikání hluku z okolí do vašeho interiéru.

Proč si pořídit stínící techniku CLIMAX?

Firma Kolář sídlící v Brandýse nad Labem je regionálním autorizovaným prodejcem společnosti Servis Climax, která je největším výrobcem stínící techniky v ČR. Soukromým osobám i firmám nabízí stínící markýzy, venkovní žaluzie a rolety, a to od přípravy a poradenství řešení na míru, od technického zaměření až po montáž a následný servis. Montážní práce provádějí výhradně vyškolení pracovníci. Veškeré produkty jsou vystaveny v nově otevřené vzorkové prodejně v Brandýse nad Labem.