Chiptuning zajistí bezpečné zvýšení výkonu

Každý vůz časem stárne a i když se o něj staráme nejlépe, jak to jde, časem často dochází ke snížení výkonu a zvýšení spotřeby. Mnoho lidí to řeší nákupem nového vozu. Pokud jste i vy nespokojení s výkonem vašeho vozu, nemusíte se ho zbavovat, existuje bezpečný zásah do vozu, který mu vrátí jeho staré hodnoty a sice chiptuning.

kalkulackaZatímco u klasického tuningu se fyzicky zasahuje do vozu, u chiptuningu se zasahuje pouze do řídící jednotky. Tento drobný zásah do vozidla mu nijak neuškodí, ale naopak dodá mu vyšší výkon a nižší spotřebu. Chip tuning nemůže dělat nikdo nekvalifikovaný, jelikož by mohl vozu pouze uškodit. V České republice existuje místo, kde za drobnou částku mohou provést profesionální chiptuning jakémukoliv vozu. Tím místem je Camp Performance Chiptuning v Praze 5 – Lahovice.

Ze starého vozu opět nový

Specializovaný úpravce s certifikací vám zajistí bezpečné navýšení výkonu a snížení spotřeby. Nemusíte se obávat, že by byl zásah jakkoliv nebezpečný, vůz nijak nepoškodí, ale naopak mu vrátí zpět své vlastnosti. Výrazné změny si všimnete hned po provedení. Tuning motoru sníží vaší spotřebu o 8-15% a to bez snížení životnosti motoru nebo změny emisí.

auto

Původní data každého vozu jsou pečlivě zálohována, takže se nemusíte obávat, že by se jednalo o nevratný proces, vůz lze kdykoliv nastavit na původní hodnoty. Před každým chiptuningem se provede přesné měření výkonu, abyste měli přehled, jak je na tom váš vůz nyní a jak na tom bude po úpravě. Žádná úprava není dělána odhadem, po dokončení vždy dostanete protokolární výstup s přesným grafem.

Chiptuning je prováděn podle stavu vozidla a lze ho provést u jakéhokoliv vozu, včetně těch atypických. Jestliže nejste s vlastnostmi vašeho vozu spokojení, chiptuning váš problém vyřeší.