Nenechte se zasypat sutí, nechte si ji odvézt

Vzhledný dům s upravenou zahrádkou je snem většiny lidí, ale v případě rekonstrukce nebo stavby je velmi těžké něčeho takového dosáhnout. Je potřeba najít místo na stavební materiál, na pracovní stroje a v neposlední řadě také na velké množství suti.

Suti se těžko zbavuje, je velmi objemná a pokud na ní zaprší, stane se těžkou hlušinou, která se ze zahrady odstraňuje velmi špatně. I když představuje suť problém, existuje snadné řešení, které vám s ní pomůže, tím řešením je specializovaná firma Ing. Cetkovský, která se zabývá odvozem suti, kontejnerovou dopravou i pronájmem kontejnerů. Díky ní si můžete zapůjčit kontejner na suť, takže ji nemusíte vozit na zahradu a dělat z ní nevzhledné skladiště odpadu.

Odvoz sutí i s likvidací

07Nabízí se levný odvoz suti Prostějov, dále je možné tuto službu využít i ve Vyškově, Brodku u Konice a širokém okolí. Zbytečná suť není jen nevzhledným doplňkem zahrady, ale zabírá také mnoho místa, které byste mohli využít za jinými účely. Pokud je suť na jednom místě dlouho, zničíte si s ní trávník, který bude potřeba znovu zakládat. Pokud si pronajmete kontejner, jednoduše do něj suť naložíte a firma jí odveze. Pronájem kontejneru na suť je levný a dokonce získáte až 2 dny pronájmu zcela zdarma. Je jedno, jestli plánujete rekonstrukci střechy, bourání části domu či jen bourání příčky, kontejner na suť vám ušetří práci a pomůže vám zbavit se zbytečného odpadu.

Suť není jedinou specialitou firmy, může vám zajistit i vyklizení nemovitosti, takže pokud například zdědíte dům plný starého a nepotřebného nábytku, firma ho bezpečně vynese a zlikviduje. Jelikož Ing. Cetkovský skvěle vyniká v dopravě, může vám rovněž zajistit dopravu prakticky čehokoliv, od stavebních materiálů až po autovraky, stavební stroje a mnoho dalšího.