ALFA CONTAINER zajistí potřebné zázemí pro každou akci

Pořádáte společenskou, kulturní, sportovní nebo hudební akci a potřebujete zajistit vhodné zázemí? Pak se s důvěrou obraťte na společnost ALFA Container rent s.r.o., která nabízí pronájem kontejnerů, mobilních toalet i oplocení.

Kontejnery

Kontejnery se nemusejí používat pouze pro přepravu zboží nebo materiálu. Své využití nacházejí také coby zázemí pro různé akce. Jsou vhodnou volbou pro mobilní šatny, vrátnice, kanceláře nebo obytné prostory, třeba pro účinkující. Jejich velkou výhodou je ekonomická dostupnost, rychlá výstavba, obrovská variabilita flexibilita. Vybírat můžete různé velikosti a typy kontejnerů.

Na webu alfacontainer.cz naleznete nezávaznou poptávku, díky které zjistíte i nezávaznou cenovou nabídku. Můžete využít i možnost konzultace. V případě zájmu lze zajistit dopravu a montáž kontejnerů. Ničím neobvyklým není ani potřebná vnitřní výbava kontejneru.

Mobilní toalety

Žádná veřejná akce se neobejde bez mobilních toalet. Jedná se o nejrychlejší a nejsnazší dočasné řešení pro sociální zázemí. Toalety lze umístit téměř kdekoli. Pronájem mobilních toalet však není vhodný pouze pro veřejné akce, ale třeba i na soukromé zahrady nebo stavby. Pronájem lze sjednat na krátkou i delší dobu. Součástí objednávky je i instalace, pravidelný servis, údržba i dezinfekce. Jedná-li se o projekt většího charakteru, máte možnost konzultace, obdržíte i nákresy umístění mobilních sestav.

Mobilní oplocení

Pronájem oplocení zajistí bezpečnost na každé akci. Je vhodnou volbou jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do objektu. Vymezí prostor pro návštěvníky nebo účastníky akce. Usměrní pohyb osob po areálu. Mobilní oplocení se skládá z jednoduchých systémů panelů, branky a příslušenství a jeho instalace je snadná. Je velmi variabilní, lze jej nainstalovat téměř kdekoli.