Zaměstnání najdete na pracovním portálu

Na stránkách pracovního portálu HitPrace.cz se dozvíte celou řadu užitečných informací, jejichž podstatou je nabídka pracovních míst. S jeho pomocí má každý zájemce o zaměstnání velkou šanci najít si zaměstnání, které mu bude vyhovovat po všech stránkách. Pracovní portál HitPrace.cz je určen i lidem, kteří chtějí změnit své dosavadní zaměstnání a také zaměstnavatelům hledajícím nové zaměstnance. Jedná se o službu, která je poskytována zcela zdarma.

Jak na pracovním portálu hledat?

Jedinou podmínkou, kterou musíte splnit, je zaslání vaší e-mailové adresy, na kterou vám pak budou zasílány pracovní nabídky. Ty se týkají jak volných míst na hlavní pracovní poměr, tak nabídek práce na zkrácený pracovní úvazek, nebo brigád pro studenty či důchodce. Abyste se nemuseli zdržovat prohlížením nabídek z celé ČR, můžete si hledání urychlit a usnadnit tím, že zadáte konkrétní kraj a okres, ve kterém bydlíte, nebo byste chtěli pracovat. Navíc budete mít výhodu v tom, že vám může zaslat nabídku zaměstnání libovolný zaměstnavatel, který chce přijmout nové zaměstnance právě ve vaší lokalitě.

Co pracovní portál nabízí?

Především je třeba zdůraznit, že přehled volných pracovních míst je průběžně aktualizován. U každé jednotlivé nabídky se vám zobrazí název profese, místo výkonu práce a platové podmínky. Další užitečnou informací je datum, kdy byla příslušná nabídka na pracovní portál umístěna, takže můžete odhadnout pravděpodobnost, zda je je dané místo ještě volné. Pracovní nabídky se týkají jak zaměstnání na hlavní pracovní poměr, tak práce na zkrácený úvazek či krátkodobé brigády.

Další výhody pracovního portálu HitPrace.cz

Pracovní portál slouží zdarma všem nezaměstnaným i zájemcům, kteří chtějí své dosavadní místo změnit za výhodnější. Mohou jej využívat například i studenti, kteří hledají prázdninovou brigádu nebo přivýdělek v průběhu školního roku. Další skupinou jsou důchodci, kteří chtějí ještě pracovat, nebo lidé, kteří hledají vhodnou práci na přechodnou dobu, než nastoupí do sjednaného trvalého pracovního poměru, nebo než se přestěhují do jiného města. Velkou výhodou je pracovní portál HitPrace.cz pro zaměstnavatele, kteří si mohou vyžádat přizpůsobení inzerce podle svých individuálních požadavků. Tuto službu mohou využívat jak velké podniky s tisícem nabídek, tak malé firmy, které chtějí obsadit jen určitou pozici.