Vizitky jsou dnes nezbytností

Vizitky se staly již nepostradatelnou součástí marketingu každé velké i malé firmy. Používají je nejen podnikatelé, ale i řemeslníci a poskytovatelé nejrůznějších služeb. Smyslem a účelem vizitky je stručná a výstižná informace, a proto by mělo být obsahem každé vizitky především jméno nebo název firmy a kontaktní spojení. To znamená údaje, které jsou pro zákazníka nejpodstatnější.

Snadné a rychlé pořízení vizitky

Nejznámější způsob pořízení vizitek spočívá v objednání jejich výroby v tiskárně, kdy jste závislí na lhůtách jejich vyrobení a dodání. Zcela jinak funguje služba určená pro všechny zájemce, a sice portál www.printuj.cz. Provozuje jej společnost Print online s.r.o. se sídlem v Praze-Jeneč. Usnadnění a urychlení výroby vizitek je umožněno již připravenými návrhy, které jsou komukoliv volně k dispozici. Další výhodou je, že si můžete nahrát svůj vlastní návrh motivu a celkového provedení vizitky. Tisk vizitek je proveden ve vysoké kvalitě, s krásně jasnými barvami a na brilantně bílém, pevném a odolném papíru v lesklé nebo matové úpravě. Pokud si potrpíte na luxusní vzhled vizitek, můžete použít technologii laminace. Vizitky jsou dodávány do 24 hodin po celé ČR.

Další nabídka společnosti Print

Vedle vizitek si můžete objednat také zhotovení hlavičkových papírů ve formátu A4 nebo A5 s logem vaší firmy. Takto označené hlavičkové papíry pak můžete používat jak v obchodní korespondenci, tak při běžném písemném styku s úřady, institucemi nebo veřejností.

Dalšími produkty této firmy jsou kalendáře, firemní tiskoviny nebo drobné originální dárky s logem firmy. Vizitky i jiný propagační materiál si můžete zhotovit sami bez přispění grafiků nebo pomoci drahých agentur. Kromě vizitek tak můžete svou invenci a kreativitu uplatnit i při zhotovování letáčků, firemních katalogů, nebo výročních zpráv.

Výhody samostatného zhotovení vizitek

Výroba vizitek online znamená pro zákazníka nezávislost na pracovní době ani časových možnostech pracovníků firmy Print online. Vizitku či jiný propagační materiál si můžete vytvořit kdykoliv v pohodlí svého domova, kanceláře nebo i na služební cestě či na dovolené. Jedná se o skutečně online službu, která je k dispozici nepřetržitě a navíc můžete kdykoliv požádat o radu.