Na svatbu jedině se svatebním fotografem

Každá svatba je mimořádnou událostí, která si zaslouží zvěčnění. Skutečně kvalitní fotograf musí umět vystihnout správný okamžik a poučit svatebčany, že se mají tvářit naprosto přirozeně. Žádná situace na svatebních fotkách nesmí vypadat strojeně a uměle zaranžovaná.

Ke kvalitnímu výsledku je třeba také umět využívat světla, vnímat dané prostředí včetně pozadí fotografovaných objektů. Celková kompozice musí na fotografiích vypadat vyváženě, přirozeně a vystihovat i atmosféru.

Fotografování svateb Prostějov

Severomoravský region je místem působení profesionální firmy Foto Friesner. Kterýkoliv zájemce si může u firmy objednat focení svateb Prostějov, ale i v dalších městech, jako je Přerov, Olomouc, Mohelnice, Šumperk, Šternberk u Olomouce a jejich okolí. Po dohodě může fotograf zajet i do vzdálenějších míst a pořídit zde dokonalé svatební snímky.

Jeho specializací jsou především momentky ze života rodin a dětí, dále portrétní fotografie, ale také fotodokumentace z různých společenských akcí, jako jsou plesy, rauty, koncerty apd. Ve volných chvílích se fotograf rád toulá přírodou a pořizuje nevšední záběry, které může veřejnost shlédnout na jeho častých výstavách pořádaných nejen ve Velkém Týnci u Olomouce, kde sídlí, ale i v Olomouci, Přerově, Mohelnici, Prostějově, Šumperku či Štenberku.

Svatební balíčky

Pokud se chcete přesvědčit o výsledcích práce svatebního fotografa, můžete navštívit jeho ateliér, kde si osobně dohodnete průběh fotografování, ale také můžete vidět ukázky jeho práce. Podle vlastního vkusu si pak můžete zvolit z několika variant svatebních fotografií. Jedná se barevné provedení, které je buď bílé, stříbrné, měděné nebo zlaté. Počet snímků je rovněž otázkou dohody, stejně jako si můžete zadat jen určité svatební fáze. Někdo se spokojí pouze se snímky ze samotného svatebního obřadu, jiný chce fotky skupinek, nebo si můžete objednat fotografování celého průběhu třeba již od příjezdu svatebčanů až po svatební oběd a následnou zábavu.

Jak fotografa kontaktovat

Pro oboustrannou jistotu je lepší projednat svatební focení v dostatečném časovém předstihu. Firmu Foto Friesner můžete navštívit osobně v ateliéru ve Velkém Týnci u Olomouce, nebo ji kontaktovat telefonicky na čísle 420 725 683 299, případně na webu foto-friesner.cz.