Seznamte se s JUDr. Pavlem Smutným

JUDr. Pavel Smutný je nejen společník a advokát v advokátní kanceláři Císař, Češka, Smutný, ale také mecenáš a spoluzakladatel a současný prezident nadačního fondu Bohemian Heritage Fund a prezident Česko-izraelské smíšené komory. Je to však také muž, který ctí své zásady.

Více o životě tohoto všestranného a velmi zajímavého muže se dozvíte na stránkách pavel-smutny.cz.

Životní zásady

JUDr. Pavel Smutný ve svém životě ctí tři základní zásady. První zásadou je pozitivní myšlení, které souvisí i řadou pozitivních životních cílů. Člověk by neměl podceňovat svoje znalosti a dovednosti a měl by dávat najevo zdravé sebevědomí a šířit pozitivní náladu. To vše JUDr. Pavel Smutný podporuje i u svých zaměstnanců.

Druhá zásada se týká potřeby neustálého vzdělávání, které vede k rozvoji nejen osobnosti, ale i jejích myšlenek, názorů a především nových a kreativních nápadů.

Třetí zásada se týká času, který je pro něj relativní a bere jej s vědomím, že jej nelze úplně ovlivnit, lze jej však, alespoň částečně, měnit.

Bohemian Heritage Fund

Bohemian Heritage Fund je nadační fond, který vznikl v roce 2009 a jehož je JUDr. Pavel Smutný spoluzakladatelem. Cílem fondu je především podpora národního dědictví a péče o kulturní hodnoty a tradice.

Česko-izraelská smíšená komora

JUDr. Pavel Smutný je spoluzakladatelem a současně i prezidentem ČISOK, jímž byl zvolen již po čtvrté. Tuto volbu bere nejen jako velkou čest, ale zároveň i výzvu. Komora neustále organizuje celou řadu různých setkání a to nejen mezi podnikateli, ale i na společenské a kulturní úrovni. Jejím cílem je podpora obchodních vztahů a rozvoj vztahů společenských i kulturních. Díky neustálému rozvoji Komory se také rozrůstají i možnosti vzájemné spolupráce v různých oblastech každodenního života.