Rusňákova DRFG je úspěšná i v oblasti telekomunikací

Skupina DRFG Davida Rusňáka je známa především svým obchodováním na investičním trhu. Pomáhá klientům najít nejvhodnější způsob, jak zúročit volný kapitál. Od nákupu nemovitostí, až po pořízení dluhopisů. Ovšem jejich pole působnosti je podstatně širší. Zabývají se i moderními technologiemi, a to především v odvětví telekomunikace.

Nové prostory pro spokojené zaměstnance

Partnerem DRFG TELCO je společnost Suntel, která se před nedávnem přestěhovala do nové administrativní budovy. Protože si vedení společnosti uvědomuje, jak důležitá je spokojenost a také kooperace zaměstnanců, hledali takovou budovu, která bude splňovat jejich poměrně náročné požadavky.

Za pomocí obsáhlých recenzí, se povedlo najít přesně vyhovující prostory. Mají dostatek denního světla a budovu je možné klimatizovat i vytápět tepelným čerpadlem, jež je šetrné k životnímu prostředí.

Jednotlivé pracovní týmy jsou teď umístěné tak, aby jejich vzájemná komunikace byla co nejefektivnější a nejrychlejší. Právě toto kritérium je velmi důležité pro správnou funkci firmy, telekomunikační především.

Úspěchy doma i v zahraničí

V Česku firma dodává služby pro výstavbu sítě společnosti Vodafone a také se stala úspěšným partnerem společnosti CETIN. Společně staví a modernizují optické a metalické sítě.

Firmě Suntel se velmi dobře vede i na zahraničním trhu. Kladné recenze jsou na ni slýchány jak ve Švýcarsku, kde vyhrála výběrové řízení na mobilního operátora, i na Slovensku. Zde začala s výstavbou a modernizací základových stanic pro silnou společnost O2, ale i nováčka 4ku.

Cílem je být velcí a silní

Dobrou recenzi svého počinu si firma ze skupiny DRFG chce udržet i v budoucnosti, stejně jako David Rusňák.

Jejím prioritním cílem je budovat jednotné datové sítě a stát se tak vedoucím hráčem na tomto trhu. Dále se chtějí stát značkou, která bude pro všechny synonymem kvality a péče o lokálního klienta. V neposlední řadě chce firma též rozšiřovat své služby a nezůstávat jen u telefonu a internetu. To vše ale bude mnohem snazší, pokud se jednotliví menší poskytovatelé spojí. Stanou se tak velcí a silní. Tím budou schopni čelit rychlosti rozvoje světových telekomunikací a také požadavkům zákazníka.