Půjčovna zahradní techniky vám ušetří peníze

Pokud si někdo postaví vlastní dům a kolem něho si zřídí zahradu, obvykle již nezbudou peníze na potřebnou zahradní techniku – sekačky a zahradní traktory. Jiný případ je zahrada vzdálená od místa bydliště, na které není vhodný přístřešek pro zahradní nářadí a techniku zabezpečený proti zlodějům.

To vše jsou situace, kdy můžete využít služeb firmy RD servis ze Skrbeně v Olomouckém kraji, která se zabývá kácením stromů, zahradnickými pracemi, vertikutací travních ploch, mulčováním a dalšími činnostmi, do jejíhož portfólia ovšem také patří půjčovna zahradní techniky. Půjčování zahradního náčiní a zahradní techniky je užitečnou a praktickou pomocí všem zahrádkářům, kteří nemají z různých důvodů vlastní techniku.

Výhody vypůjčení

Je to nesporná výhoda, neboť nemusíte nic kupovat, udržovat, opravovat a skladovat. Rozhodně se nevyplatí pořizovat si vlastní zahradní techniku, kterou byste použili maximálně několikrát v roce, případně jen za účelem činnosti, kterou již v dohledné době nebudete opakovat. V takovém případě si půjčíte potřebnou techniku za příslušný poplatek, ovšem ušetříte peníze, které byste investovali do nové vlastní techniky. Ušetřené prostředky můžete investovat mnohem lépe.

Například se můžete vypravit na rodinnou dovolenou, nebo si pořídit nový televizor či jiný spotřebič, který budete na rozdíl od zahradní techniky využívat denně, navíc nejen v létě.

Firma RD servis provozuje půjčovnu zahradní techniky, kterou představují zahradní traktory a traktůrky, travní sekačky, motorové kosy a křovinořezy, motorové pily a další pomocníci na zahradě nebo v okolí domu. Zájemce si nemusí dělat starosti s dopravou, neboť tu zajistí až na určené místo samotná půjčovna. Jedinou podmínkou je předložení dokladu totožnosti a složení vratné zálohy. Kromě běžné zahradní techniky, kterou obsloužíte vlastnoručně, lze v půjčovně zahradní techniky firmy RD servis vypůjčit i složitější techniku jako je například benzínový mobilní štěpkovač Eliet Superproof nebo zakladač trávníků Agria, ovšem jen s obsluhou.