Při prodeji či nákupu nemovitosti se svěřte odborníkům

Chcete si pořídit vlastní bydlení a uvažujete o koupi nemovitosti? Pak se svěřte do rukou společnosti BABA Tumise s.r.o. jejímž zprostředkovatelem je projekt LEND NOW CZ. Zajistí pro Vás nejen nákup nemovitosti, ale také prodej nemovitosti.

Jaké výhody společnost nabízí?

Kromě nákupu a prodeje nemovitostí společnost během zajišťování osloví velké množství partnerů a Vy tak zůstanete bez starostí. Zaměstnanci společnosti šetří nejen Váš čas, který byste trávili nad sepisování nabídek a odpovídáním na nabídky, ale i peníze, které byste museli vynaložit za inzerci.

Nejen s prodejem, ale i s koupí nemovitostí se pojí celá řada starostí a těch budete ušetřeni. Pokud si chcete pořídit nemovitost v určité lokalitě, ale chybí Vám čas na prohlížení nabídek, postačí zadat požadavky a pracovníci společnosti pro Vás vyhledají nemovitosti odpovídající Vašim představám a Vy si pak v klidu prohlédnete jednotlivé nabídky a zvážíte, která je pro Vás ta nejlepší. Všichni zaměstnanci mají bohaté zkušenosti a samozřejmostí je i jejich férové chování.

Jak na financování?

Pokud Vás některá z nabídek osloví, budete mít o koupi zájem avšak Vám budou chybět finanční prostředky, lze si také zařídit půjčky, jež Vám s financováním nákupu pomohou. Zaměstnanci společnosti místo Vás osloví společnosti bankovní i nebankovní, osoby soukromé a další společnosti a připraví takovou nabídku, která pro Vás bude přijatelná. Vyřídit si půjčku však můžete na cokoli, nejen na nákup nemovitosti. Půjčka je bez zástavy, bez směnky, bez poplatku předem a ve výši 50 000 – 800 000 Kč.

Pokud již nějakou půjčku máte, můžete si vyřídit konsolidaci nebo nižší splátky pomocí bankovního úvěru, nebankovní půjčky, bez zástavy, bez poplatku, bez směnky. Výše je 150 000 – 1 000 000 Kč.