Kurýrní služba je jedna z možností, jak poslat zásilku

Každý z nás občas potřebuje poslat nějakou zásilku. Může se jednat o zásilku soukromou či pracovní. Pro její doručení lze využít hned několik různých způsobů. Jedním z nich je možnost využití služeb pošty, další možností je některá z přepravních společností, kterých je na současném trhu hned několik. Někdy se však vyplatí využít služby, které nabízí kurýrní společnosti.

Jak vybrat tu správnou?

Pokud i vy zvažujete možnost využít pro přepravu vaší zásilky kurýrní společnost, vybírejte pečlivě. Rozhodující by neměla být pouze cena, kterou společnost za své služby požaduje, ale také spolehlivost, individuální přístup a profesionální chování kurýrů. Jestliže jste nadšenci do počítačových technologií, zajisté uvítáte možnost si kurýrní služby objednat přes internet.

IN TIME kurýr

IN TIME kurýr je kurýrní služba v Praze, jejíchž služeb můžete, pro doručení své zásilky, využít.

Využít můžete službu STANDARD, EXPRES nebo některou ze služeb doplňkových.

Služba STANDARD zajistí dodání zásilky, kromě státních svátků a dnů pracovního volna a klidu, po celé ČR do určitého časového intervalu, který naleznete na stránkách společnosti. V rámci této služby lze využít i doručení na Slovensko, do Londýna a dalších vybraných míst. Pokud potřebujete zásilku doručit rychleji, pak využijte nabídky služby EXPRES. Její podrobné nabídky naleznete na portálu intimekuryr.

Mezi zvláštní druhy služeb pak patří garantovaný čas pro doručení zásilky, celní řízení, pokud je potřeba nebo oznámení o doručení zásilky. Dopravu pomocí kurýrní služby intimekuryr si můžete objednat několika různými způsoby – telefonicky, faxem, mejlem, formou on-line objednávky pomocí objednávkového formuláře na stránkách společnosti nebo osobně. Záleží, čemu dáváte přednost.