Krátkodobé půjčky jsou bezpečným zdrojem peněz v případě nouze

Současné možnosti nabízejí každému, kdo se ocitne ve finanční nouzi, překlenout určité období krátkodobou půjčkou. V některých případech nemusíte ani chodit do banky, neboť kromě osobní schůzky lze vyřídit půjčku i přes internet, nebo dokonce pomocí mobilního telefonu.

Tímto způsobem je možné získat rychlou sms půjčku přímo na váš bankovní účet. Stačí napsat zprávu na vlastním mobilu ve správném tvaru a vyčkat na schválení vaší žádosti, což je u některých společností otázkou několika minut.

Například na finančním portále Zoomfin.cz lze porovnat nebankovní půjčky na cokoliv do finanční částky až cca 200 000 Kč s dobou splatnosti až několik let. Tyto půjčky se vyznačují benevolencí při schvalování žádostí oproti bankovním půjčkám. Je však dobré si nejprve zjistit podmínky u bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček, a ty si porovnat. Půjčit si lze i na byt, k čemuž jsou nejčastěji využívány hypotéky, za které je třeba ručit nemovitostí. Některé banky poskytují i půjčky na byt, které do určitých částek nevyžadují zajištění. Obvykle jde o financování rekonstrukcí nebo vybavení.

Půjčky online ihned

Prakticky na cokoliv si můžete vzít půjčku online a ihned na účet, kterou můžete mít k dispozici ještě v den podání žádosti. Rychlost závisí na tom, jak dlouho trvá převod peněz mezi poskytovatelem a žadatelem o půjčku, resp. na možnostech banky, u které máte veden účet. Jednou z takovýchto rychlých půjček je sms půjčka do výplaty Everyday plus.

První půjčka zdarma

Krátkodobé rychlé půjčky Viasms jsou velice výhodné, neboť první půjčkou zdarma dostanete až 10 000 Kč. Tyto půjčky jsou určeny lidem ve věku od 25 do 65 let věku a k vyřízení jim stačí pouze průkaz totožnosti a zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 koruny. Půjčka, o kterou můžete žádat každý pracovní den od 9 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 16 hodin, je vyřízena do 15 minut. Takto si může půjčit peníze jak zaměstnaný, tak žena na MD, student i OSVČ.

Krátkodobá půjčka

Zpravidla ji poskytují nebankovní společnosti a důvodem žádostí je pokrytí náhlých menších finančních problémů. Krátkodobá půjčka je neúčelová a většinou je splatná max. do 30 dnů. Její úrok je většinou vyšší než u dlouhodobých bankovních úvěrů a při prodloužení splatnosti bývá zatížena poměrně vysokými poplatky.