Kde získat peníze na financování podnikání?

Rádi byste posunuli své podnikání na vyšší úroveň, ale nevíte, jak zajistit potřebné finance na rozvoj, kde si půjčit? Banka vám půjčku již zamítla a nevíte, jak dál? Vyzkoušejte nebankovní úvěr pro firmy nebo živnostníky. Při jeho pořízení vsaďte na jistotu, kterou je společnost Premiot Finance For Your Business, která provozuje webový portál www.pujcky.zone. Váš sen se tak stále může stát realitou. A co vám nebankovní úvěr na podnikání nabízí?

Snadné vyřízení

Pro získání půjčky postačí vyplnit a odeslat online formulář, který je umístěný na webu pujcky.zone. Proces je velice jednoduchý, stačí vyplnit několik základních údajů, požadovanou výši půjčky, způsob ručení a dobu splácení. Po odeslání formuláře pouze počkáte na telefon, při kterém si firma ověří vámi poskytnuté údaje. V případě schválení vám bude požadovaná výše nebankovního úvěru pro podnikatele odeslána na váš účet do jednoho dne. Nemusíte tudíž nikam cestovat a navíc vás čeká minimální byrokracie.

Úrok již od 12 %

Nebankovní úvěr pro společnosti a podnikatele vás také potěší velice zajímavou úrokovou sazbou, která je k dispozici již od 12 %. Dalších tzv. skrytých poplatků se již bát nemusíte, veškerá částka za půjčku je stanovena předem. Premiot Finance For Your je prověřená společnost, která se zabývá finančními službami již 20 let, tudíž se nemusíte obávat, že byste v jejím případě narazili na podvodnou firmu. Dobu splácení si můžete zvolit až na 60 měsíců čili 5 let.

Maximální částka půjčky až 10 milionů

Celková částka půjčky pro podnikatele a firmy může činit až 10 milionů. Máte tak jedinečnou možnost si půjčit téměř na cokoliv. Maximální výše úvěru je stanovena na základě ceny vaší nemovitosti (může to být dům, byt, pozemek, komerční objekt apod.), kdy výše úvěru může činit až 70 % tržní ceny zajištěné nemovitosti. Profesionální ocenění vám firma v případě zájmu poskytne zcela zdarma. Dejte i vy svému podnikání zcela nový rozměr díky snadnému financování.