Chcete zefektivnit podnikání malé firmy nebo živnosti? Fakturujte online

Jste živnostník, nebo máte malou firmu a potřebovali byste mít svůj obchod kdykoliv po ruce? Nepotřebujete se prohrabovat stohy papírových dokladů a trávit spoustu času v kanceláři, abyste si dali papírování do pořádku. Všechno se dá vyřídit mnohem jednodušeji a rychleji a v terénu.

Fakturu vystavíte kdykoli a kdekoli

Nechcete-li trávit úřednickou prací zbytečně mnoho času, vystavujte faktury online, je to jednoduché. Umožní vám to aplikace dostupná jak pro PC, tak i Mac nebo chytré mobily. Co vám konkrétního přinese?

  • Možnost vystavit zákazníkovi fakturu online kdykoli a kdekoli
  • Přehled o vašem podnikání, který je kdykoli dostupný, a to i na iPhone, iPadu či Androidu.
  • Získáte evidenci nákladů a tím i dohled nad stavem svých výdajů
  • Dokonalé propojení s účetnictvím, kdy nemusíte faktury pracně vkládat do účetního systému, už je tam máte
  • Můžete si udělat i vlastní webovou prezentaci a představit ji klientům
  • Vaše data jsou uložena zabezpečena
  • Můžete si vše kontrolovat i offline

Doklad se všemi náležitostmi

Pokud se chcete přesvědčit, jak vypadá účetní doklad z aplikace v praxi, dobře si prohlédněte vzor faktury. Uvidíte, že odpovídá všem náležitostem, jaké má faktura obsahovat. Nemusíte se tedy obávat, že by doklad byl neúplný a tudíž neuznatelný. Najdete na něm všechny údaje o dodavateli a odběrateli.

Přehled o podnikání máte stále u sebe

Výsledkem je efektivní online fakturace, která vám ušetří hodně času i nervů. Díky možnosti vystavit fakturu i ve chvíli, kdy zrovna pracujete někde v terénu, nebudete muset tak často běhat do kanceláře. Zároveň budete mít stále s sebou přehled finančních toků své firmy nebo živnosti. Nebudete muset trávit čas přípravou účetnictví a budete mít pořádek v tom, kolik jste vydělali i jaké máte výdaje.