Bydlení ve vlastním na splátky – jak je to vůbec možné?

Rozhodli jste se k velkému životnímu kroku? Nechcete bydlet v podnájmech, nájmech nebo městských bytech. Chcete něco svého, co si můžete zvelebovat podle vlastního uvážení a podle toho, co se vám líbí a co naopak nelíbí. Nebudete přeci investovat do něčeho, co je cizí a co budete muset po určité době vrátit majiteli i se vším, co nebudete moci odnést. Vlastní byt či dům vám poskytne mnoho volnosti, svobody a hlavně se budete moci jednoduše pustit do všech rekonstrukcí, úprav a zvelebování. Co však, když banka hypotéku neposkytne?

Sen se rozplyne jako bublina – nebo ne?

Říkáte si, že se váš sen, který jste měli, rozplyne jako mýdlová bublina? Jedno obyčejné ne od banky vám zhatí všechny plány. A vy jste v duchu přemýšleli nad tím, kam zasadíte túje, velké stromy, kde bude houpačka a jak trochu rozšíříte koupelnu a uděláte si v ní oázu klidu s velkou vanou. Nemusíte se svého snu vzdávat. Ještě je tady Coolnajem.cz. Nedostanete-li hypotéku v bance a to už z jakéhokoliv důvodu, nemusíte strávit zbytek života v nájmu. Jde o alternativní řešení vaší situace, které poskytne potřebnou pomoc a zároveň umí splnit váš celoživotní sen.

Sen o vlastním bydlení je reálný

Jde o službu, která pomáhá klientům vyřešit jejich problém s vlastním bydlením. Z dostupných realit na stránce Coolnajem.cz si vyberete takový prostor, který se vám bude líbit, který si zamilujete. Následně zašlete poptávku a přijde vám přesná kalkulace. To všechno si propočítáte, prohlédnete a v případě zájmu je nutno uhradit deset procent z celkové ceny nemovitosti. Jde o rezervační poplatek, v němž je pojištění nemovitosti, odhad, daň a právní služby. Po podpisu smlouvy se uskuteční nákupy a vy poté nemovitost splácíte formou nájmu. Nic není předražené, garantuje se výše splátek. Můžete si zvolit různě dlouhou dobu nebo předčasně vše splatit.